reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ciężko mi czasem mieć głowę do góry bo przez 3 stymulację uzyskałam 1 zarodek. ....
Są rzeczy przy in vitro które można naprawić ale. .. nie da się zrobić zarodka przy braku odpowiedzi na stymulację ( braku dojrzałych jaj )
Ale jeszcze dam sobie -nam 1 szanse

Jeden zarodek czasem wystarczy. Ja spodziewałam sie u siebie większej ilości bo jajniki szybko zareagowały na lek a miałam tylko dwa zarodki. Jeden mam nadzieje zagości u mnie na dłużej, bo dopiero sie wprowadził....
My kobiety musimy pamiętać ze na byciu mama świat sie nie kończy, a jesli ktoś próbuje Wam to wmówić to ucinajcie takie znajomosci.
Nie na wszystko mamy wpływ i nie wszystko mozna sobie zaplanować!!!!


Moja siostra ma dwoje dzieci, przez jakis czas sama po sobie czułam ze boli mnie przebywanie w ich towarzystwie. Nie dlatego ze ich nie kocham tylko dlatego ze przemawiały do mnie wtedy wszystkie moje bolączki i miałam poczucie niesprawiedliwości.
Wygrałam z tym na szczescie i zaakceptowałam fakt ze nie moge sie od nikogo odsuwać bo mi sie cos nie udaje.
Mój chłopak powtarza mi ze jak sie nie uda to i tak bedziemy cieszyć sie życiem, jezdzic po swiecie, zwiedzać, i moze adoptujemy z czasem pieska zeby cos nam w domu robiło hałas :)
 
I jak wyglądała 4 stymulacja ze zadziałało. ? Ile bym dała by skończyło się jak u Ciebie Ty wiesz :*

Najpierw mialam bodajze 10 dni na letrozolu (aromek) zeby podkrecic jajniki, potem dopiero zastrzyki. Ale cholera wie czy to sie da zastosowac u innych, bo u mnie nie ma cyklu. Zapytaj moze..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewunka, a mialas tak, ze dwie stymulacje z rzedu? To zdaje sie zwieksza szanse na wiecej komorek w tej drugiej stymulacji. W srode na punkcji spotkalam dziewczyne, ktora miala 3 komorki. Lekarz radzil jej od razu kolejna stymulacje. Te 3 mialy zostac zaplodnione i zamrozone. Natomiast kolejna z marszu stymulacja ma byc bardziej owocna.
 
Ja już po...widziałam pięknie bijące serduszko!
Ulga niesamowita....
Myślałam że clexane mi odpuści a on mi jeszcze jeden zastrzyk wrzucił...porolutex..

Jeszcze nie do końca w to wszystko wierzę...no cud.
Dziewczyny cuda się zdarzają!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Klarsa serdecznie gratuluje :) cudnie!
Trzeba wierzyc....:)
 
reklama
Hej Margaretka!!!
Ja mieszkam niedaleko Nijmegen. Wszystkie badania i punkcję miałam w Eindhoven a transfer w Tilburgu (Eindhoven nie ma laboratorium Embrio) wiec mój chłopak sam musiał zawieźć moje komórki do Tilburga z Eindhoven i tam dopiero oddac nasienie.
Cyrk na kółkach tutaj jest.
:szok::szok::errr:
Lol to niezle to my w Pl chyba nie mamy co narzekac :)
 
Do góry