reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I jeszcze Wam powiem ciekawostke...wczoraj mialam USG, z obawy przed przestymulowamiem. Badkamer wykazalo powiekszone jajniki i wolny płyn w jamie macicy. Wiecie jakie dostałam zalecenia? Musze pic duzo wody.
I to wszystko.
Ten kraj nie przestanie mnie zadziwiać.
Zapytałam o moje endometrium, chciałam wiedziec czy jest grube czy jakie...pani powiedziała ze oni nie określają grubości endometrium. :/:/:/:/
 
reklama
jestem 7 dpt Wczoraj bylo plamienie,dzis juz niestety krwawienie :( test negatywny.
Tez jestem po stracie dziecka w 12 tc, 5 lat temu i rok po ciazy pozamacicznej. Jesli sie uda bede miala progesteron do 12 tygodnia ciazy,ale po ostatniej rozmowie z moim lekarzem zgodzil sie do 20 tc dla mojego spokoju. Chociaz mialam juz tyle stymulacji ( zaczynalismy kilka cykli na naturalnych staraniach, na clo, potem 7 uiu ) ze po kazdym niepowodzeniu zostawalo mi dwa - trzy opakowania progesteronu.Mam ich nazbieranych tyle,ze starczy mi do polowy ciazy albo i dalej ;)


Masz bardzo przykrą historie...No i dość długą. My nie mielismy żadnej inseminacji, mój lekarz uznał ze szkoda zaprzepaścić pol roku mojej menopauzy i spokoju jaki nastał w mojej macicy i od razu podeszliśmy do in vitro.
A lekarze stwierdzili gdzie dokładnie leży problem? Konsultowałas sie w innych miejscach?
 
jestem 7 dpt Wczoraj bylo plamienie,dzis juz niestety krwawienie :( test negatywny.
Tez jestem po stracie dziecka w 12 tc, 5 lat temu i rok po ciazy pozamacicznej. Jesli sie uda bede miala progesteron do 12 tygodnia ciazy,ale po ostatniej rozmowie z moim lekarzem zgodzil sie do 20 tc dla mojego spokoju. Chociaz mialam juz tyle stymulacji ( zaczynalismy kilka cykli na naturalnych staraniach, na clo, potem 7 uiu ) ze po kazdym niepowodzeniu zostawalo mi dwa - trzy opakowania progesteronu.Mam ich nazbieranych tyle,ze starczy mi do polowy ciazy albo i dalej ;)
Dużo już przeszłaś w drodze o swoje maleństwo silna z Ciebie Kobietka
 
Masz bardzo przykrą historie...No i dość długą. My nie mielismy żadnej inseminacji, mój lekarz uznał ze szkoda zaprzepaścić pol roku mojej menopauzy i spokoju jaki nastał w mojej macicy i od razu podeszliśmy do in vitro.
A lekarze stwierdzili gdzie dokładnie leży problem? Konsultowałas sie w innych miejscach?
Nam również odradzona inseminacje również powiedziano że nie ma na co czekać i że szkoda czasu na inne metody przy moim AMH
 
I jeszcze Wam powiem ciekawostke...wczoraj mialam USG, z obawy przed przestymulowamiem. Badkamer wykazalo powiekszone jajniki i wolny płyn w jamie macicy. Wiecie jakie dostałam zalecenia? Musze pic duzo wody.
I to wszystko.
Ten kraj nie przestanie mnie zadziwiać.
Zapytałam o moje endometrium, chciałam wiedziec czy jest grube czy jakie...pani powiedziała ze oni nie określają grubości endometrium. :/:/:/:/
Akurat z ta woda to dobrze ci zalecili...w polsce zeby nie miec hiperstymulacji tez trzeba pic duzo wody i jesc duzo bialka...
 
I jeszcze Wam powiem ciekawostke...wczoraj mialam USG, z obawy przed przestymulowamiem. Badkamer wykazalo powiekszone jajniki i wolny płyn w jamie macicy. Wiecie jakie dostałam zalecenia? Musze pic duzo wody.
I to wszystko.
Ten kraj nie przestanie mnie zadziwiać.
Zapytałam o moje endometrium, chciałam wiedziec czy jest grube czy jakie...pani powiedziała ze oni nie określają grubości endometrium. :/:/:/:/

Dobre zalecenia dostalas. Pic duzo wody i odpoczywac :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam również odradzona inseminacje również powiedziano że nie ma na co czekać i że szkoda czasu na inne metody przy moim AMH
Margaritka głowa do góry, uda sie!!!! Moim zdaniem życie jest sprawiedliwe i wynagrodzi Ci/nam wszystko to co przeszłyśmy juz do tej pory. Nie moze cały czas byc pod gore....
 
reklama
Masz bardzo przykrą historie...No i dość długą. My nie mielismy żadnej inseminacji, mój lekarz uznał ze szkoda zaprzepaścić pol roku mojej menopauzy i spokoju jaki nastał w mojej macicy i od razu podeszliśmy do in vitro.
A lekarze stwierdzili gdzie dokładnie leży problem? Konsultowałas sie w innych miejscach?
Niestety latwo nie mamy. U nas nieplodnosc idiopatyczna. Zrobilam mnustwo badan i w Pl i w Niemczech u dr. Kciuka. I teraz tutaj. Trudne to wszystko.
 
Do góry