reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kreatola jak po wizycie jak maluszek ???

Dziękuję :*
Wszystko jest w najlepszym porządku, Mrówka ma już 20 mm i lekarka jest bardzo zadowolona, dzidzia odpowiada wiekiem dokładnie 8+4. Powiedziała, że ryzyko poronienia wynosi teraz poniżej 5% i wreszcie, wreszcie!, "pozwoliła" nam się cieszyć :)
baby_20mms.png
 

Załączniki

  • baby_20mms.png
    baby_20mms.png
    235,4 KB · Wyświetleń: 177
reklama
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
Ja jestem pewna że się udało :) gratulacje dla Ciebie i żonki ^^'

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :*
Wszystko jest w najlepszym porządku, Mrówka ma już 20 mm i lekarka jest bardzo zadowolona, dzidzia odpowiada wiekiem dokładnie 8+4. Powiedziała, że ryzyko poronienia wynosi teraz poniżej 5% i wreszcie, wreszcie!, "pozwoliła" nam się cieszyć :)
Zobacz załącznik 783275
Widzisz idziemy leb w leb:) moj tez 20mm i 8t4d byl w poniedzialek byl wg usg :) gratulacje:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
Tez mysle ze przyrost ok:) gratuluje:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :*
Wszystko jest w najlepszym porządku, Mrówka ma już 20 mm i lekarka jest bardzo zadowolona, dzidzia odpowiada wiekiem dokładnie 8+4. Powiedziała, że ryzyko poronienia wynosi teraz poniżej 5% i wreszcie, wreszcie!, "pozwoliła" nam się cieszyć :)
Zobacz załącznik 783275
Fantastycznie! Ogromne gratulacje! :) :* Też tak chce :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :*
Wszystko jest w najlepszym porządku, Mrówka ma już 20 mm i lekarka jest bardzo zadowolona, dzidzia odpowiada wiekiem dokładnie 8+4. Powiedziała, że ryzyko poronienia wynosi teraz poniżej 5% i wreszcie, wreszcie!, "pozwoliła" nam się cieszyć :)
Zobacz załącznik 783275
Mróweczka jest przesliczna i najwazniejsze ze wszystko wporzadku niech zdrowo rosnie.
 
reklama
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
Ladny przyrost. Teraz czekajcie na usg i zobaczycie piekne mocno bijace serduszko.
Oczywiscie czekamy na wiesci
 
Do góry