reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie jest [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] :)
Ale teraz 2 tyg leżenia :(
Zrobił mi się jakiś mały krwiaczek i zero wysiłku aż się wchłonie.
Mam nadzieje,ze to szybko nastąpi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Beatka odpoczywaj a nie praniem sie zajmujesz. Teraz ty lezysz i pachniesz a maz haruje :)
Wszystko bedzie dobrze :*
 
reklama
Gosiu jak minol dzien w pracy ???
Skomentuje to tylko tak Boze widzisz i nie grzmisz. Katherina mnie zrozumie bo ma taka sama szefowa jak ja :)
Pozatym ok
Ale szefowa to wariatka ma satusfakcje se sobie pojezdzila po mnie bo jakiejs kuzwa pierdolonej obiegowki po zwolnieniu nie zrobilam w czwartek tylko przyszlam do pracy.
Kadry sie kuzwa tak bie przejely jak ona
A szkoda slow :)
 
Skomentuje to tylko tak Boze widzisz i nie grzmisz. Katherina mnie zrozumie bo ma taka sama szefowa jak ja :)
Pozatym ok
Ale szefowa to wariatka ma satusfakcje se sobie pojezdzila po mnie bo jakiejs kuzwa pierdolonej obiegowki po zwolnieniu nie zrobilam w czwartek tylko przyszlam do pracy.
Kadry sie kuzwa tak bie przejely jak ona
A szkoda slow :)
Gosiu marze o tym zeby ci bardzo szybko sie powiodlo...i zeby ta wiedzma zobaczyla cie dopiero za prawie 2 lata...
 
U mnie dzisiaj beta 747 i trochę się martwię, bo niby przyrost jest, ale przy początkowym 120% w ciągu 48h teraz nagle średnia wyszła 80%. W dodatku przerwa była 96 h, więc nie wiem, czy było 80% co dwa dni, czy na przykład na początku znowu 120%, a potem całkiem siadło. Progesteron też spadł, wprawdzie nadal niezły, bo 47, ale tydzień temu był 60. Czyli w środę obie z Agamiz mamy nerwówkę.
 
U mnie jest [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] :)
Ale teraz 2 tyg leżenia :(
Zrobił mi się jakiś mały krwiaczek i zero wysiłku aż się wchłonie.
Mam nadzieje,ze to szybko nastąpi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

super ze jest serducho :-) lezenie nic fajnego, ale da sie przezyc - ja juz w sumie ponad 2 miesiace lezalam, tablet, zarcie na wyciagniecie lapy, ksiazka, telefon i jakos idzie.
 
Dzięki za opdowiedzi, a czy beta na poziomie 34 to wysoko czy nisko jak na 9 dpt (transfer byl w sobote 5/11 takze sobota to dzien 0 podobno:p)? Przepraszam ze tak wypytuje ale odchodze od zmysłów, jak się dowiedziałem że taka beta to się popłakałem i powiedziałem Żonie że chyba nam się udało :)

To troche nisko jak na blastocyste w 9dpt....
 
dziś mam jakieś zwarcie w kablach... bałagan w mózgu. Nastrój przemienny.. Stres, tysiące myśli i ryczę od tak sobie co godzinę?? chyba sfiksowałam o_Oo_Oo_O
 
super ze jest serducho :-) lezenie nic fajnego, ale da sie przezyc - ja juz w sumie ponad 2 miesiace lezalam, tablet, zarcie na wyciagniecie lapy, ksiazka, telefon i jakos idzie.
Wytrzymam :)
Byle się to cholerstwo wchlonelo :)
A tymczasem mam do dyspozycji prywatnego "lokaja" w postaci męża ;)
Nadrobie książki, filmy i w końcu będę mała czas spokojnie Was czytać bez zaległości :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze akupunktura nie wiedzialam ze mozna w ciazy :)
Juz sie chyba uzaleznilas od igielek :)
Powodzenia dzis pieknych widokow i odglosow :)
Można, w ciąży nie robi się żadnych zabiegów na brzuszek :)
Tylko np nogi,głowa :)
Pytałam lekarza,mówił ze nie ma przeciwskazan.
No ale teraz i tak przymusowa przerwa :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry