reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To invimed chyba najdroższy bo ja za punkcje płaciłam ponad 7 000 transfery każdy po 2000 i embrioglue 350 o nacinanie otoczki chyba koło 500zl nie licząc ceny wizyt leków dojazdów i badań moich i męża

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też z mężem chcieliśmy do dr.Mrugacza do Bociana w Białymstoku ale akurat miał konsultacje w Bocianie w Warszawie i tak zostaliśmy już w Warszawie. Tym bardziej że do Wawy mamy 40km.a do Białegostoku ponad 200km...
Nam do tej pory kosztów za wszystko wyszło 9280zl.
 
U nas wyszło ok 13 500 (badania dla obojga ok.1750 zł plus kariotypy 700 plus 630 wizyty monitorujące w trakcie stymulacji plus 5530 za punkcję ze znieczuleniem, embriologia, icsi plus 2900 za transfer i zamrożenie zarodków i przechowywanie przez rok oraz zamrożenie i przechowywanie przez rok nadmiarowych komórek jajowych plus leki po transferze 600 zł plus leki do stymulacji 800 zł plus badanie nasienia 160 zł plus 400 zł za wizyty poprzedzające stymulację).
 
Dziewczyny jakie kwoty jakie koszta ponosimy by zostać rodzicami...
Jakie wyprawki i pokoiki urzadzilybysmy naszym pociechom gdyby ich poczęcie było takie proste ....
 
U nas wyszło ok 13 500 (badania dla obojga ok.1750 zł plus kariotypy 700 plus 630 wizyty monitorujące w trakcie stymulacji plus 5530 za punkcję ze znieczuleniem, embriologia, icsi plus 2900 za transfer i zamrożenie zarodków i przechowywanie przez rok oraz zamrożenie i przechowywanie przez rok nadmiarowych komórek jajowych plus leki po transferze 600 zł plus leki do stymulacji 800 zł plus badanie nasienia 160 zł plus 400 zł za wizyty poprzedzające stymulację).
Omg jakie koszta. Ja na początku jak podjęliśmy decyzję o in vitro to na tyle się nastawialam na 12 000 tyś. To u nas naprawdę wyszło to super cenowo. No ale nie ma co porównywać każda z nas ma inne problemy u mnie problemem była endometrioza i niedrożny jajowód, reszta ok
 
Omg jakie koszta. Ja na początku jak podjęliśmy decyzję o in vitro to na tyle się nastawialam na 12 000 tyś. To u nas naprawdę wyszło to super cenowo. No ale nie ma co porównywać każda z nas ma inne problemy u mnie problemem była endometrioza i niedrożny jajowód, reszta ok
myślę, że różne kliniki proponują za te same czynności inną kwotę. Białystok chyba się wyróżnia na tej mapie niższymi kosztami. Tak teraz porównuję w Bocianie 4200 za ivf-icsi i transfer, w invimedzie 5530 za ivf-icsi plu 1100 zł za świeży transfer. To różnica 2400 zł.
 
reklama
myślę, że różne kliniki proponują za te same czynności inną kwotę. Białystok chyba się wyróżnia na tej mapie niższymi kosztami. Tak teraz porównuję w Bocianie 4200 za ivf-icsi i transfer, w invimedzie 5530 za ivf-icsi plu 1100 zł za świeży transfer. To różnica 2400 zł.

Ja początkowo miałam leczyć się w Warszawie w Novum ale za długo było mi czekać do 1 wizyty u mnie o tyle dobrze ze do wawki mam 110 km. A do białego 120 km. więc dojazd czy tu czy tu ten sam sory a nawet nie bo w Białymstoku nie ma korków i szybciej można dotrzeć na miejsce .
 
Do góry