reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

malutkikaczorek:
"...i chcę mieć to już za sobą jakby nie było...to moje ostatnie podejście "
Dlaczego ostatnie? jeśli możesz powiedzieć i chcesz?
A kiedy miałaś transfer?opowiedz wszystko
 
reklama
malutkikaczorek:
"...i chcę mieć to już za sobą jakby nie było...to moje ostatnie podejście "
Dlaczego ostatnie? jeśli możesz powiedzieć i chcesz?
A kiedy miałaś transfer?opowiedz wszystko
Ostatnie bo wszystko robimy komercyjnie i nie stać nas na kolejne podejście a nie mam już mrozaczkow [emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
malutkikaczorek:
"...i chcę mieć to już za sobą jakby nie było...to moje ostatnie podejście "
Dlaczego ostatnie? jeśli możesz powiedzieć i chcesz?
A kiedy miałaś transfer?opowiedz wszystko
We wtorek mam iść na betę to będzie 13 dpt dwudniowego zarodka.Pierwsze crio bylo ciąża biochemiczna...drugie crio to kompletna porażka bo nic nawet nie drgnelo...trzeci zarodek po rozmrozeniu nie rozwijał się i teraz 3 crio z 4 mrozaczkiem i czekam na efekt. Pierwsze dwa crio na cyklu sztucznym a trzecie na cyklu naturalnym z zastrzeżeniem umiem z pregnylu nacinaniem otoczki i embrioglue

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
We wtorek mam iść na betę to będzie 13 dpt dwudniowego zarodka.Pierwsze crio bylo ciąża biochemiczna...drugie crio to kompletna porażka bo nic nawet nie drgnelo...trzeci zarodek po rozmrozeniu nie rozwijał się i teraz 3 crio z 4 mrozaczkiem i czekam na efekt. Pierwsze dwa crio na cyklu sztucznym a trzecie na cyklu naturalnym z zastrzeżeniem umiem z pregnylu nacinaniem otoczki i embrioglue

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kaczorku myśl pozytywnie [emoji8] może to akurat ten czas! Ja też podchodziłam 3 razy i ostatni jakby bez wiary, że cokolwiek się uda.. Poczekaj na spokojnie [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaczorku myśl pozytywnie [emoji8] może to akurat ten czas! Ja też podchodziłam 3 razy i ostatni jakby bez wiary, że cokolwiek się uda.. Poczekaj na spokojnie [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem....
Ale jestem wkurzona na lekarza bo obiecywał złote góry,inseminacji nie chcieli nam zrobić i mówili że z wynikami męża to jedyna szansa na dziecko i że mamy duże szanse bo mamy już córkę z naturalnych starań itd ble ble ble...wydalismy na wszystko już z 20 tys a ciąży jak nie było tak nie ma i we wtorek może się okazać że wcale jej nie będzie :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki by jednak okazało się że jednak będzie różowy śliczny dzidziuś
Ja wychodzę z założenia że lepiej miło się zaskoczyć niż niemiło rozczarować.
Ja też nie wiem co dalej robic,pierwsza próba klapa beta nawet nie drgnęła,zostal 1 mrozaczek.... Wykupilismy mrozenie na rok bo lekarz był pewien że uda się za pierwszym razem,i że 2 zarodki na 1raz to na pewno się uda, a tu się okazuje że mrozenie roczne za 500zl wykorzystamy za 4tygodnie...
 
Trzymam kciuki by jednak okazało się że jednak będzie różowy śliczny dzidziuś
Ja wychodzę z założenia że lepiej miło się zaskoczyć niż niemiło rozczarować.
Ja też nie wiem co dalej robic,pierwsza próba klapa beta nawet nie drgnęła,zostal 1 mrozaczek.... Wykupilismy mrozenie na rok bo lekarz był pewien że uda się za pierwszym razem,i że 2 zarodki na 1raz to na pewno się uda, a tu się okazuje że mrozenie roczne za 500zl wykorzystamy za 4tygodnie...
ja za zamrożenie 1 sztuki zapłaciłam 800zł i to było 24.10 a 15.11 rozmrażają go..
 
reklama
Dzisiaj cisza w kalendarzu, ale trzymamy już kciuki za jutrzejsze badania i zabiegi - jutro się będzie działo.
Wytrzymałości i cierpliwości, dziewczyny! Spokojnego dnia!
Łączymy się w żalu z AniąCh, która przeżywa niewyobrażalną tragedię... Wysyłamy moc ciepła i samych pozytywnych myśli.

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

14:ema51- wizyta w klinice
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
14:emeczka79 - betowanie
14: mokate66 - betowanie 3
14: koniczyna82 - wizyta w czasie stymulacji
14: ziółko87 - punkcja
15:malutkikaczorek- betowanie
15:sunrisea - transfer
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
16:scarlett86 - wizyta po próbie + nowy plan działania
16: koniczyna82 - punkcja
17:Olusja1987 - termin cc witamy na świecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe ❤❤
21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
16:margaretka35 - usg serduszkowe❤❤
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Do góry