reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny! Czytam Was od dłuższego czasu :) Założyłam konto tylko dlatego, że zojkazojka zastanawia się nad zmianą kliniki. Też polecam Bociana! Ja zaczynałam leczenie w Katowicach u dr Adamczyka (miałam tu też jedną wizyte z dr Mrugaczem) ale na punkcję i transfer jeździłam do Białegostoku do dr Mrugacza :) Było to moje pierwsze podejscie do invitro- jutro jadę na usg serduszkowe :) Także polecam Bociana z całego serca i dr Mrugacza! Dodam jeszcze, że wcześniej jeździłam do Katowic do Gyncetrum do pani dr Cz., która nam powiedziała, że nie mamy szans na dziecko...
Kacha, bardzo Ci dziękuję za doradzenie, zaraz siadam u czytam o doktorze i klinice
 
Wszystko powyzej 66% jest ok.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Super dzięki. Lili a Ty pamiętasz swoją betę?
Ryba w 13 dpt 1030 jak się nie mylę i ma bliźniaki.
Coraz bardziej przychodzi mi na myśl że też mogę się zdziwić na usg

A ogólnie czuję się dobrze po pracy jak wrócę do domu to troszkę pobolewa brzuch i mam mega spuchnięty.
 
reklama
Do góry