reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super dzięki. Lili a Ty pamiętasz swoją betę?
Ryba w 13 dpt 1030 jak się nie mylę i ma bliźniaki.
Coraz bardziej przychodzi mi na myśl że też mogę się zdziwić na usg

A ogólnie czuję się dobrze po pracy jak wrócę do domu to troszkę pobolewa brzuch i mam mega spuchnięty.
Nie mylisz się z beta ale ja jestem troszkę innym przypadkiem bo mi się podzieliła blastka u Ciebie może też być mocny chłopak ktoras dziewczyna miała duża betę i był jeden kropek życzę Ci zeby było lub były zdrowiutkie bobo
 
Super dzięki. Lili a Ty pamiętasz swoją betę?
Ryba w 13 dpt 1030 jak się nie mylę i ma bliźniaki.
Coraz bardziej przychodzi mi na myśl że też mogę się zdziwić na usg
.

Ja mialam jeszcze ciekawszą sytuację, bo miałam zcancelowany cykl ze względu na brak wzrostu estradiolu. Ale jakby przeliczyc na dni, to mozna by zalozyc ze 6dpt by bylo 52, 8dpt 218, 11dpt ponad 700 z hakiem itd.. generalnie leciało x2. Ale nie patrz na to, mozesz miec normalna bete przy mnogiej, albo wysoka przy singletonie.
 
Cześć Dziewczyny , dziękuję za kciuki :) pewnie dzięki Wam wizyta przebiegła pomyślnie :)
Rybko czytając Twoje wpisy aż mnie serce ścisnęło :(ale los się odmienił i teraz już tylko szczęście i radość i tego Ci życzę :-) :):-) :)
Lekarz przeanalizował na wizycie całą pierwszą procedurę , powiedzmy że tą gorycz i rozpacz wymazał mi z pamięci i damy tej klinice jeszcze szansę . W styczniu zacznę tym razem długi protokól , dziś juz wykupiłam leki - będą czekać w lodówce:):)
Na poprawę jakości komórek mam brać MIOVARIN a moj M żeby pomóc mi choć trochę ma brać EXTRA SPERM - kazał odstawić androvid - mówił że to dziadostwo - hmm a mój M brał to :szok: . Lekarz zalecił EXTRA SPERM lub FERTIL MAN . Poza tym mówił że mogę brać również koenzym skoro już tak bardzo chcę :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
TAk sprawdzalam.na tym kalkulatorze i wychodzi 5 tyg i 2 dni troche chyba za duzo? Hmm. Za dwa tyg mam wizyte to moze poczekam.i wtedy sie dowiem. Czy powinnam jeszcze robic bete np za tydzien?
 
Do góry