reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masz racje Ewunia, to dluga droga, wymagajaca cierpliwosci. No nie tak mialo sie ulozyc, naprawde dziekuje Wam za wsparcie, dzieki Wam jestem w stanie to jakos zniesc. U nas sytuacja wyglada tak, ze dzieki temu ze moj maz ma dobre zarobki to moglismy odlozyc na wizyty, inseminacje, dwa x in vitro, leki itd., a wczoraj usiedlismy i zaczelismy sie zastanawiac czy poswiecac zycie zawodowe na leczenie, to troche jak zycie w zawieszeniu, ale czy mamy wyjscie jesli chcemy spelnic marzenie posiadania dzidzi? no nie, wiec trzeba bedzie znowu ogarnac finansowo, odlozyc kase i dzialac. Dzis umawiamy sie na wizyte po niepowodzeniu. Milego dzionka :*
Scarlett wiem co to znaczy, sama jestem w podobnej sytuacji... Nie mam już mrożaków, w poniedziałek wizyt po nieudanym crio....nie wiem co oczekiwać, też stoimy przed dylematem finansowym, ale nawet jeśli zdecydujemy się na ponowna procedurę to układanie takiej kwoty zajmie
 
reklama
Dziewczyny, jakie są wskazania do brania Acard i kiedy dokładnie się go zaczyna przyjmować? Pytam, bo mam żylaki, od roku jestem zakwalifikowania do operacji (czekam na miejsce) a jak byłam w lutym w szpitalu i mnie usypiali przed konizacją to dzień wcześniej dostałam acard właśnie.


A w ogóle jak wyglada zazwyczaj stymulacja na krótkim protokole - mam na myśli kiedy monitoring, w których dniach cyklu, kiedy zwykle mniej więcej jest punkcja? Ja od 2dc biorę Putegon (150) a na kontroli mam być 6dc rano. Co dalej nie wiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jakie są wskazania do brania Acard i kiedy dokładnie się go zaczyna przyjmować? Pytam, bo mam żylaki, od roku jestem zakwalifikowania do operacji (czekam na miejsce) a jak byłam w lutym w szpitalu i mnie usypiali przed konizacją to dzień wcześniej dostałam acard właśnie.


A w ogóle jak wyglada zazwyczaj stymulacja na krótkim protokole - mam na myśli kiedy monitoring, w których dniach cyklu, kiedy zwykle mniej więcej jest punkcja? Ja od 2dc biorę Putegon (150) a na kontroli mam być 6dc rano. Co dalej nie wiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja akard mialam brac podczas calego starania o dziecko...przed punkcja bialam odstawic i po punkcji nadal mialam brac i biore jeszcze teraz w ciazy...
 
A w ogóle jak wyglada zazwyczaj stymulacja na krótkim protokole - mam na myśli kiedy monitoring, w których dniach cyklu, kiedy zwykle mniej więcej jest punkcja? Ja od 2dc biorę Putegon (150) a na kontroli mam być 6dc rano. Co dalej nie wiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Później monitoring i badanie krwi co drugi dzień, czyli np. 6, 8, 10 dc. Punkcję miałam w 12 dc.
 
Dziewczyny, jakie są wskazania do brania Acard i kiedy dokładnie się go zaczyna przyjmować? Pytam, bo mam żylaki, od roku jestem zakwalifikowania do operacji (czekam na miejsce) a jak byłam w lutym w szpitalu i mnie usypiali przed konizacją to dzień wcześniej dostałam acard właśnie.


A w ogóle jak wyglada zazwyczaj stymulacja na krótkim protokole - mam na myśli kiedy monitoring, w których dniach cyklu, kiedy zwykle mniej więcej jest punkcja? Ja od 2dc biorę Putegon (150) a na kontroli mam być 6dc rano. Co dalej nie wiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Koniczynko ja jestem teraz na krotkim protokole. Od 3 dc bralam gonal f w penie 300. Pierwsze usg mialam w 8 dc. W 11 dc zaczelam brac cetrotide.13 dc kolejne usg. Ostatnie usg wczoraj w 16 dc. Dzisiaj ostatni zastrzyk z cetrotide o 18 i o 21.30 pregnyl. Punkcja w pn w 19 dc o 8.30. Jesli wszystko bedzie ok transfer w czwartek.
 
Dziewczyny, jakie są wskazania do brania Acard i kiedy dokładnie się go zaczyna przyjmować? Pytam, bo mam żylaki, od roku jestem zakwalifikowania do operacji (czekam na miejsce) a jak byłam w lutym w szpitalu i mnie usypiali przed konizacją to dzień wcześniej dostałam acard właśnie.


A w ogóle jak wyglada zazwyczaj stymulacja na krótkim protokole - mam na myśli kiedy monitoring, w których dniach cyklu, kiedy zwykle mniej więcej jest punkcja? Ja od 2dc biorę Putegon (150) a na kontroli mam być 6dc rano. Co dalej nie wiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Koniczynka, ja też miałam krótki protokół z puregonem od 2 dc. Moja stymulacja trwała 10 dni, przy czym już 4 dnia stymulacji miałam włączony orgalutran. W trakcie stymulacji miałam 2 wizyty - 6 i 8 dzień stymulacji. Badanie progesteronu i estradiolu miałam tylko 9 dnia stymulacji. Po zakończeniu stymulacji był zastrzyk z ovitrelle wieczorem i 36 h później punkacja.
Acard zaczęłam brać dopiero po punkcji plus lutinus, duphaston,estrofem, medrol.

Koniczynko i gdzie zaczynasz stymulację?
 
reklama
Do góry