reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strawbelko czy tu tez myslisz ze moze byc to prawdopodobne tez troche wiesz o tej mutacji
Gosiu, nie mam za bardzo zdania na ten temat, wiec nie chce pisac glupot.

Przy mutacjach jest ryzyko, ale nie zawsze mutacja oznacza ze dzidzius bedzie chory. Tak jak to ze wczesniej dzidzius byl chory, nie oznacza ze mama ma mutacje, albo ze dzidzius teraz tez bedzie chory.

Jak mama ma stwierdzona mutacje to moze byc takie ryzyko, ale nie zawsze jest, bo np. przy pierwszej ciazy gdzie dzidzius byl chory moglo sie cos zle podzielic. Do tego nie kazda mama z mutacja ma chorego dzidziusia.

Ja mysle ze to wszystko jest jak totolotek.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu, nie mam za bardzo zdania na ten temat, wiec nie chce pisac glupot.

Przy mutacjach jest ryzyko, ale nie zawsze mutacja oznacza ze dzidzius bedzie chory. Tak jak to ze wczesniej dzidzius byl chory, nie oznacza ze mama ma mutacje, albo ze dzidzius teraz tez bedzie chory.

Jak mama ma stwierdzona mutacje to moze byc takie ryzyko, ale nie zawsze jest, bo np. przy pierwszej ciazy gdzie dzidzius byl chory moglo sie cos zle podzielic. Do tego nie kazda mama z mutacja ma chorego dzidziusia.

Ja mysle ze to wszystko jest jak totolotek.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram cie w 100% wiem ze to jest tylko ryzyko wystapienia wad a nie pewnik. I dlatego tez piszac tamta wypowiedz ppwiedzialam ze nic nie przewiduje i nie twierdze ze Ania ma taka mutacje ale moze to jakis punkt zaczepienia
 
reklama
Koniczynko nie zaczęłabym stymulacji jeśli nie jesteś zadowolona z lekarza i jego wyjaśnień . Polecam wizytę w innej klinice ( coś Ci tu dziewczyny polecaly )
Nawet jakbyś miała zacząć miesiąc później czy 2 .....
Lepiej zacząć dobrze a nie szybko i byle jak.
Ja zmieniłam klinikę w ostatniej chwili...z wizyty, która była 7 dni przed rozpoczęciem stymulacji (invimed) poszłam prosto do Bociana, myślałam że stracę miesiąc....tym bardziej że zanim mnie zapisza na wizytę,zlecą jeszcze jakieś badania itp...miałam farta bo Pani położna która mnie przyjęła zadzwoniła do lekarza powiedziała jaka jest sytuacja i że zależy mi na wizycie na już i lekarz przyjechał...za 30 min :) popatrzył w papiery, obejrzał cała teczkę z wynikami badań, zrobił usg, wywiad, podrapał się po głowie i powiedział że nie ma na co czekać wszystko możemy zdziałać w tym miesiącu :) i dostałam rozpisany cały plan.
A w invimed niczego nie mogłam się dowiedzieć..na recepcji nic nie wiedzą, lekarz nie powie mi co i kiedy...nikt nic nie powie..jedna wielka tajemnica.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry