reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratuluję dziewczynki pozytywnych wyników HCG.
Super wiadomości na dobry początek tygodnia!!!!
Przypomnijcie mi kochane na ile przed i po lykac nospe i magnes i po ile ?
 
reklama
Super wiadomości przy poniedziałku [emoji3] Gratulacje dziewczyny.
Ja też dostałam info dzisiaj. W czwartek punkcja [emoji4] Za każdym razem mam innego lekarza. Dzisiaj kobieta powiedziała, że wcale tragedii nie ma ( jak to powiedział mi dr w piątek). We wtorek jeśli wszystko będzie dobrze, będzie pierwszy transfer [emoji4]
Zdziwiona byłam, że przy zabiegu podawana jest morfina a nie znieczulenie ogólne. Wolałabym być nieświadoma. Mało tego dzień po mam iść do pracy, a pracuje fizycznie [emoji32] i po transferze to samo. W Szwecji się nie pierdziela bo przecież ciąża to nie choroba.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry