reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo prawda jest taka, że ludzie myślą, że powinni powedzieć coś "pocieszającego". I zwykle mówią takie bzdury, które nie pomagają a ranią jeszcze mocniej. Wiele razy słyszałam od matek, które straciły wyczekiwane dziecko ile bólu sprawia słuchanie takiego pocieszania, które ma wydźwięk w stylu " no już nie płacz bo czuje się przy tobie zakłopotana, poudawajmy że nic się nie stało, tego dziecka prawie nie było, przecież będziesz mieć następne, tak będzie łatwiej". Tak sobie myślę, że przydała by sie jakaś kampania społeczna dająca wskazówki jak się zachować. Gdzie by było wyjaśnione, że jak się chce pocieszyć a nie wie co powiedzieć to lepiej zamilknąć, przytulić i powiedzieć że jes bardzo przykro, złożyć kondolencje i tyle. Bez tej całej pseudofilozofii...



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego tym razem o 2 podejściu nie mówimy nikomu. Nie chce juz słuchać tego całego biadolenia,współczucia i tego,że "rozumiem jak się możesz czuc"....
Tym razem staram się a spokojne do tego podejść, jestem przygotowanie a a każda ewentualność.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlatego tym razem o 2 podejściu nie mówimy nikomu. Nie chce juz słuchać tego całego biadolenia,współczucia i tego,że "rozumiem jak się możesz czuc"....
Tym razem staram się a spokojne do tego podejść, jestem przygotowanie a a każda ewentualność.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

My tak samo - wie tylko moja mama. Ja też jestem spokojniejsza, wiem, co może mnie spotkać. Ale i tak staram się być optymistką!
Pozdrawiam!
 
Hej hej,

Ja chodziłam do Invimed na Rakowiecką, ale nie znam doktora R :)
Chodziłam do dr Z i doktor sama w sobie bardzo miła, ale co chwila zapraszała nas na wizytę za jedyne 150, na której ani razu nie chciała mi zrobić USG bo po co, a co wizyta dostawałam karteczki jakie jeszcze mam badanie zrobić..Do tego oszukała nas- powiedziała że muszę robić keriotyp bo jest nowa ustawa i nigdy się tego nie robiło ale już jest obowiązek+ jeszcze jakieś badanie męża za co zapłaciłam 1620. Później sie okazało że to badania nie są obowiązkowe, mogłam zrobić je 4 razy taniej w Alabie.

Zrezygnowałam jak byłam na wizycie- 4 dni przed rozpoczęciem cyklu w którym mieliśmy zacząć stymulacje. Wizyta trwała dosłownie 5 min, dała mi karteczkę ze muszę jeszcze sód i potas zrobić, i że ma przyjść za 2 dni to zrobi mi USG a teraz ona się spieszy bo ma umówiony zabieg i wyszła..

I tak poszłam z marszu do Bociana :)

Dr K- nie znam ale jest bardzo chwalony i polecany.



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja również leczylam się w Invimedzie doktora D.wizyta podobnie 5 min w porywach do 6 z usg.
7 tyś na badania i 3 iui . Potężna maszyna do robienia pieniędzy.
Teraz leczę się w Białymstoku i nigdy więcej W-wy.
 
w koncu doczekalam sie wynikow :)
beta: 249,1 a progesteron: 66,76
Martwie sie o ten progesteron bo norma jest do 21. Czy to nie za wysoko?
Gratuluje kochana piekna beta :) :*
Progesteron zapewne podwyzszony po lekach poza tym juz tu kiedys bylo wspominane ze ciezko jest zbadac poziom progesteronu bo trzeba by bylo zrobic to badanie kilka razy w ciagu dnia. Teraz trzymamy kciuki za piekny przyrost
Kasik przypnij ktory to dzien po transferze i ilodniowy zarodeczek ?
 
Piekne informacje dzis na forum wiedzialam ze to bedzie dobry dzien ze slonce zaswieci nam na forum :)
Dziewczynki gratulacje jeszcze raz
Mawila twoja beta na pewno poszybuje do do gory wazne ze nie spada :*
 
reklama
Do góry