reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje dziewczyny za kciuki. Jednak moje zarodeczki sie nie utrzymaly :( maz jak uslyszal to sie razem ze mna poplakal. Musiamy popracowac nad nim napewno tez bo nasienie mial kiepskie dlatego tylko 2sie zaplodnily z 16ale dlaczego sie nie utrzymaly? Mam wizyte 2.11 zdarze ochlonac wtedy maja mi powoedziec co i jak. Ale jestem zalamana. Jedyny plus naprawde mega to to ze mimo iz palilam wczesniej ok3 papierosy dziennie to od 2 tygodni ani jednego. Jedyny plus moze tak wlasnie mialo byc. Maz nie pali wiec liczy, ze i u mnie tak juz zostanie. A jak sie po telefonie nie zlamalam to mam nadzieje ze sie juz nie zlamie dla dobra przyszlego in vitro. Jeju ale mam dola oczy opuchniete nie wiedzialam ze porazka tak boli. Dzis ju odstawilam zastrzyki i tabsy kiedy mam sie miesuaczki spodziewac? Boje sie jej mam wiecznie krwotoki. Czy po takiej sytuacji mam sie spodziewac wiekszego krwawienia? Z doswiadczenia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Katka, co nas nie zabije to wzmocni... zróbcie z mężem porzadki i działacie dalej. Grunt to się nie poddawać :)

Ja to już się tak przyzwyczaiłam do tego, że się staramy...że zapomniałam po co to robimy, jaki jest cel...te starania i porażki już zakorzeniły się w naszym codziennym życiu..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny miala ktoras uczulenie po luteinie dopochwowej...swedzenie pieczenie...jak leczyc to samej?

Ja miałam takie objawy jak ty. W aptece pani poleciła faminum żel do higieny i to mi przyniosło ulgę gryz skóra jest wysuszona i podrażniona przez luteine która się rozpuściła i wycieka. Działa jak piling od środka gdyż jest konsystencji piasku
 
Katka, co nas nie zabije to wzmocni... zróbcie z mężem porzadki i działacie dalej. Grunt to się nie poddawać :)

Ja to już się tak przyzwyczaiłam do tego, że się staramy...że zapomniałam po co to robimy, jaki jest cel...te starania i porażki już zakorzeniły się w naszym codziennym życiu..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejciu mam.to samo. Tyle.lat juz ale in vitro mialo odmienic moje zycie ale jeszcze nie teraz jeszcze chwilke. Moze tak ma byc ze kazda z nas ma.poukladac sobie wszyatko i dzidzius. Jestesmy wybrancami. Nic nie dzieje sie bez przyczyny Kochane. Ojej koncze juz ten emicjonujacy dzien.cos okropnego:( sciskam wszystkie.mocno

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jednak bardzo mi pomoglyscie wiecie nawet z tym ze nastepnym razem wiem juz co moglam zrobic inaczej itp. Co jesc, jak sie przygotowac co przed punkcja co przed transferem. Dzieki Waszym wpisom!! Szkoda ze nie wczesniej sie zapisalam ale.nie ma co gdybac. Poczulam jednak przyplyw dobrego samoppczucia bo juz planuje kolejne podejscie. W tym etapie juz rozmawialismy pare dni temu musimy sie zapisac na basen, to u Was wyczytalam , ze pomaga to na zbicie wysokiej temperatury? Moj M ma ciagle z tym problem duzo jezdzi samochodem w pracy i w domu tez duzo siedzi i grzeje jajca. Moze czas je ochlodzic. Juz pozytywnie zaczynam myslec. Jeszcze raz powtorze super ze tu trafilam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana bardzo mi przykro ze sie nie udalo:( tule mocno :*
Zostan z nami doeiesz sie tu wielu rzeczy przed nastepnym podejsciem :*
 
Dokładnie jestem w tej samej sytuacji.
Dzis po konsultacji z lekarzem mówił ze zareagowałam bardzo dobrze na hormony, duzo miałam pęcherzyków. Maż ma bardzo dobre nasienie i musi cos byc nie tak skoro sie nie zaplodnily. Jedna 5 dniowa morula- z negatywna beta.

Bede szukac miejsca gdzie wykonać we wroclawiu



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam na in vitro w invicta we Wroclawiu u dr Karoliny W-O i byłam bardzo zadowolona . U nas też był tylko problem z nasieniem i to bardzo duzy. W związku ze słabym nasieniem komórki głównie w 3dobie przestają się rozwijać i tak było unas z 8 dobrych komórek zostało w piątej dobie tylko jedna malutka blastka i jedna morula malutka, z tego zostało z nami tylko 1 i żadnych mrozaczkow. I się udało.
 
Katka, w kupie siła pamiętaj!
My tez zaczynamy powoli robic badania, zaczynamy od karitypow, pózniej mutacje V-leiden+mthfr zrobimy (dzięki Gosia. Homocesteine miałam robiona, wyszła ok)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jesli macie 3 miesiace to sprobuj przez poradnie genetyczna w swoim miescie na nfz moze akurat sie wyrobicie czy bardziej w czasie odsuwacie podejscie ??
To tym bardziej sprobujcie na nfz
 
Gosia 321
ja tez juz w domu po punkcji. pobrali 18szt i nie moglam wstac z łózka taki ból ze dosatałam dodatkowa kroplowke.
Clexane i Fraxiparine od jutra, dzisiaj acard magnez wit D i ananas.
dzwonili ze udalo sie z 18 tylko 5szt i ze transfer w poniedzialek :)
Super wynik :) szybko zadzwonili u mnie dopiero jutro albo w piatek telefon :)
Anansa 3 dni przed i 3 dni po
 
reklama
Do góry