reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry :) dobrych wiadomości dzisiaj trzymam kciuki &&&&:) Gosiu chciałabym wiedzieć juz co tam mają między nóżkami :);) najważniejsze to żeby zdrowe te moje bąbelki były .:biggrin2:
 
Kogo dopisac do kalendarza bo po wczorajszym dniu moglo mi cos umnknac :)
Beatka, Klatsa kiedy betujecie
S.łodz kiedy transfer ??
Kto jeszcze ??
Halo halo :) teraz tak liczę i sama nie wiem ....mówił żebym za wcześnie nie robiła...tzn tak około 12 dnia najwcześniej..myślę że zrobię 3.11 czyli 14 dni po transferze, także bardzo proszę o wpisanie na 3.11. [emoji9]


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Boshe, napisałaś to co nigdy nie przyszło
Mi do głowy u ranę w takie słowa, w ogole w żadne tego nie potrafiłam ubrać, ale wlasnie o to chodzi, ze tak sie przyzwyczaiłam do starań, do wyliczeń, do śledzenia cyklu, setki testów owulacyjnych i ciążowych, obsikiwanych jeszcze przed terminem @, za każdym razem, przy każdym okresie to poczucie porażki, często łzy, kłótnie, niezrozumienie ze strony otoczenia, to wszystko trwało tak długo, ze teraz, chyba do tej pory nie moge uwierzyć, ze sie udało, ze ja naprawdę w tej ciazy jetem, ze ja naprawdę bede miała drugie dziecko, ze jesteśmy tak blisko naszego celu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i ja...i marzę i sobie nawet nie wyobrażam :)

Za którym razem Wam się udało?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry