reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beti ja sie lecze w Wiedniu bo tu moeszkam. Nie wiem nawet czy takie rzeczy sa tu dostepne. Zapytam na spotkaniu. Zreszta mowili ze beda dzialac prwnie cos bowego niz za pierwszym razem. Zycze aby cale 9miesiacy byl z Toba. Slysze optymizm w Twojej wypowiedzi. Jak sama mowisz glowa najwazniejsza wiec tym razem to strzal 100% :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedyś czytałam, że na zachodzie takie zabiegi dodatkowe jak np akupunktura są bardzo popularne.
Najważniejsze to znaleźć lekarza,gdzie będzie między Wami chemia i zaufanie :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to forum jest troszkę jak lekarstwo. Każda z nas przeżywa swoje... próby, walkę o cud... Wszystkim Wam życzę aby on się spełnił. Każda kobieta zasługuje ma bycie mamą.

Niestety ale dopadł mnie turbo dół. Jutrzejszy wynik to chyba tylko formalność:-( myśle, liczę, analizuje, porównuje i co wychodzi mi, że jednak 8dpt powinien cokolwiek pokazać. Jutro 10dpt wiec nagle nie podskoczy z 1,2 do migicznej deucyfrowej. Jest mi smutno, żal. 5 miesięcy temu w 11dpt tez 3 dniowych wyszło mi 5,3 i wtedy lekarz kazał odstawić leki z reszta zaczynał się pojawiać brunatny okres. Z kolei 3 lata temu z córeczka w 11dpt 6 dniowych miałam 72. Ott.. Takie przemyślenia i wyliczenia...
Trzeba się otrząsnąć i pomysleć czy jest sens znowu przechodzić procedurę...wcześniej zakładałam, że tylko 2 stylizacje. Teraz punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.
Miłego wieczorku dla Was.
 
Dziekuje dziewczyny za kciuki. Jednak moje zarodeczki sie nie utrzymaly :( maz jak uslyszal to sie razem ze mna poplakal. Musiamy popracowac nad nim napewno tez bo nasienie mial kiepskie dlatego tylko 2sie zaplodnily z 16ale dlaczego sie nie utrzymaly? Mam wizyte 2.11 zdarze ochlonac wtedy maja mi powoedziec co i jak. Ale jestem zalamana. Jedyny plus naprawde mega to to ze mimo iz palilam wczesniej ok3 papierosy dziennie to od 2 tygodni ani jednego. Jedyny plus moze tak wlasnie mialo byc. Maz nie pali wiec liczy, ze i u mnie tak juz zostanie. A jak sie po telefonie nie zlamalam to mam nadzieje ze sie juz nie zlamie dla dobra przyszlego in vitro. Jeju ale mam dola oczy opuchniete nie wiedzialam ze porazka tak boli. Dzis ju odstawilam zastrzyki i tabsy kiedy mam sie miesuaczki spodziewac? Boje sie jej mam wiecznie krwotoki. Czy po takiej sytuacji mam sie spodziewac wiekszego krwawienia? Z doswiadczenia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze z tylu komórek tylko 2 zapłodnione to coś jest nie tak , tylko co ..
Trzymaj się dzielnie i dalej walcz o swoje szczęście !!!!
 
Dziewczyny to forum jest troszkę jak lekarstwo. Każda z nas przeżywa swoje... próby, walkę o cud... Wszystkim Wam życzę aby on się spełnił. Każda kobieta zasługuje ma bycie mamą.

Niestety ale dopadł mnie turbo dół. Jutrzejszy wynik to chyba tylko formalność:-( myśle, liczę, analizuje, porównuje i co wychodzi mi, że jednak 8dpt powinien cokolwiek pokazać. Jutro 10dpt wiec nagle nie podskoczy z 1,2 do migicznej deucyfrowej. Jest mi smutno, żal. 5 miesięcy temu w 11dpt tez 3 dniowych wyszło mi 5,3 i wtedy lekarz kazał odstawić leki z reszta zaczynał się pojawiać brunatny okres. Z kolei 3 lata temu z córeczka w 11dpt 6 dniowych miałam 72. Ott.. Takie przemyślenia i wyliczenia...
Trzeba się otrząsnąć i pomysleć czy jest sens znowu przechodzić procedurę...wcześniej zakładałam, że tylko 2 stylizacje. Teraz punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.
Miłego wieczorku dla Was.
A nie lepiej by było gdyby lekarz hodował Twoje maleństwa do piątej doby? Wydaje mi się ze wtedy zarodki mają większe szanse na przetrwanie. Nie poddawaj się. Marzenia trzeba spełniać. Ja na pewno się bo poddam. Czekam do piątkowego testowania ale w razie czego mam jeszcze 3 mrozaczki. Jeśli się nie uda podejde do następnej stymulacji i na pewno nie odpuszczę! No way! ;) musisz być dzielna dla nich :) [emoji254]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to forum jest troszkę jak lekarstwo. Każda z nas przeżywa swoje... próby, walkę o cud... Wszystkim Wam życzę aby on się spełnił. Każda kobieta zasługuje ma bycie mamą.

Niestety ale dopadł mnie turbo dół. Jutrzejszy wynik to chyba tylko formalność:-( myśle, liczę, analizuje, porównuje i co wychodzi mi, że jednak 8dpt powinien cokolwiek pokazać. Jutro 10dpt wiec nagle nie podskoczy z 1,2 do migicznej deucyfrowej. Jest mi smutno, żal. 5 miesięcy temu w 11dpt tez 3 dniowych wyszło mi 5,3 i wtedy lekarz kazał odstawić leki z reszta zaczynał się pojawiać brunatny okres. Z kolei 3 lata temu z córeczka w 11dpt 6 dniowych miałam 72. Ott.. Takie przemyślenia i wyliczenia...
Trzeba się otrząsnąć i pomysleć czy jest sens znowu przechodzić procedurę...wcześniej zakładałam, że tylko 2 stylizacje. Teraz punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.
Miłego wieczorku dla Was.
Kurcze ale moze jednak... Musisz miec jeszcze nadzieje...
Ja mialam blastki wiec robilam zawsze 10 dpt bo lekarz mowil ze wczesniej moga jeszcze nie wyjsc... Wiec twoje malenstwa potrzebuja jeszcze chwili ...
Ja trzymam mocno kciuki jutro:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry