reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boze to brzmi jak jak czarna magia ale pewnie nas tez to czeka. Jak mus to mus. Wkoncu musi sie nam udac :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Katka, przykro mi :(
Tez mi po 1 stymulacji nic się nie ostało :(
Parszywe uczucie :(
Najważniejsze, że się nie poddaje cie :)
Głową do góry, na pewno się uda :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny co sądzicie o usłudze premium inv- Embryo Glue? z moich 18szt zostało tylko 5 i lekarz kazal sie zastanowic nad tym Glue dzisiaj do 18 godz mam dac znac
Bierz :) ja tam wychodzę z założenia, że warto korzystać w takich wspimagaczy :)
U mnie w Novum ten klej jest w standardzie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka, przykro mi :(
Tez mi po 1 stymulacji nic się nie ostało :(
Parszywe uczucie :(
Najważniejsze, że się nie poddaje cie :)
Głową do góry, na pewno się uda :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak parszywe. Beti odpoczywaj. Choc wy teraz badzcie dla nas nadzieja, ze in vitro sie czesto udaje!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Głupie to, ale teściowa zapisała mnie do bioenergoterapeuty, który jest tez chirurgiem...
Nie wierzyłam w to nigdy, dopóki ona nie opowiedziała mi swojej historii

30 lat temu miała problem by zajść w ciąże. Badania, wysyłanie do sanatorium. Nic nie pomagało.
Dostała namiar na tego doktora. Poszła i lekarz mowi do niej tak
"Problem jest w tobie, zle Cie badają, powiedz zeby głowice od usg ustawili inaczej (powiedział jak maja głowice ustawić ale ja zapomniałam) i wtedy znajda problem.
Poszła do ginekologa mowi mu zeby ustawił tak i tak glowiece od usg. Wykrył jakieś dziadostwa które trzeba było usunąć.
Za jakis czas zaszła w ciąże, po 12 miesiącach w 2 ciąże. Ale z moim mężem były problemy. Zapalenie opon mózgowych. Teściowa pobiegła do tego lekarza z moim mężem (miał 5 lat) i lekarz nawet nic nie pytając, nie patrząc w badania mowi "bedziesz bardzo inteligentny, widzę Cie w białym fartuchu, wyzdrowiejesz" teściowa ucieszona wróciła do domu.
Moj maż skończył studia medyczne i pracuje w białym fartuchu [emoji16][emoji106]

Ide, zobaczę co powie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To absolutnie nie jest głupie :)
Ja też chodziłam na akupunkture, choć wcześniej by mi to zapewne przez myśl nie przeszło :)
Pamietaj, że u nas duże znaczenie ma głową :)
A jeśli to Ci pomoże to tylko in plus :):)
Lec i daj znać jak było :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak parszywe. Beti odpoczywaj. Choc wy teraz badzcie dla nas nadzieja, ze in vitro sie czesto udaje!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje,ze się uda :)
Na szczęście udało nam się teraz zamrozić 4 zarodki, wcześniej przy pierwszym podejściu czekali 5 dni i 4 przestały się dzielić :(
No straszny strzał w gębę :(
Ale teraz zmieniliśmy klinikę, protokół, leki,dodałam akupunkture, dużo zrowego jedzenia, starałam się ograniczać stres.
Dostałam dziś najładniejszy zarodek :) 4 komórkowy, pozostałe podzieliły się na 2 komórkowe, wiec temu się ewidentnie spieszyło; )
A do tego wczoraj i dziś po transferze polecialam na specjalne zabiegi z aku.
Wiec korzystałam z wszystkiego z czego zdążyłam :)
Najważniejsze to głowa. Ja jestem teraz dużo bardziej spokojna niż przy 1 podejściu. Liczę się z tym,że może się nie udać ale jestem dobrej myśli. Wszystko ma swój czas :)
Kochana a gdzie się leczysz?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje,ze się uda :)
Na szczęście udało nam się teraz zamrozić 4 zarodki, wcześniej przy pierwszym podejściu czekali 5 dni i 4 przestały się dzielić :(
No straszny strzał w gębę :(
Ale teraz zmieniliśmy klinikę, protokół, leki,dodałam akupunkture, dużo zrowego jedzenia, starałam się ograniczać stres.
Dostałam dziś najładniejszy zarodek :) 4 komórkowy, pozostałe podzieliły się na 2 komórkowe, wiec temu się ewidentnie spieszyło; )
A do tego wczoraj i dziś po transferze polecialam na specjalne zabiegi z aku.
Wiec korzystałam z wszystkiego z czego zdążyłam :)
Najważniejsze to głowa. Ja jestem teraz dużo bardziej spokojna niż przy 1 podejściu. Liczę się z tym,że może się nie udać ale jestem dobrej myśli. Wszystko ma swój czas :)
Kochana a gdzie się leczysz?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Beti ja sie lecze w Wiedniu bo tu moeszkam. Nie wiem nawet czy takie rzeczy sa tu dostepne. Zapytam na spotkaniu. Zreszta mowili ze beda dzialac prwnie cos bowego niz za pierwszym razem. Zycze aby cale 9miesiacy byl z Toba. Slysze optymizm w Twojej wypowiedzi. Jak sama mowisz glowa najwazniejsza wiec tym razem to strzal 100% :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a podeslesz namiary?:)
Ide, zobaczę co powie
emoji12.png
 
reklama
Do góry