reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po wczorajszej wizycie do leków które biorę dostałam Lutenyl, zeby uspokoić jajniki po punkcji. Mam jakaś mała cystę. Ale lekarz mowi ze to normalne, bo jajniki wymęczone


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosia 321
ja tez juz w domu po punkcji. pobrali 18szt i nie moglam wstac z łózka taki ból ze dosatałam dodatkowa kroplowke.
Clexane i Fraxiparine od jutra, dzisiaj acard magnez wit D i ananas.
dzwonili ze udalo sie z 18 tylko 5szt i ze transfer w poniedzialek :)

Niech sie teraz ładnie dzielą[emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka, w kupie siła pamiętaj!
My tez zaczynamy powoli robic badania, zaczynamy od karitypow, pózniej mutacje V-leiden+mthfr zrobimy (dzięki Gosia. Homocesteine miałam robiona, wyszła ok)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Boze to brzmi jak jak czarna magia ale pewnie nas tez to czeka. Jak mus to mus. Wkoncu musi sie nam udac :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Głupie to, ale teściowa zapisała mnie do bioenergoterapeuty, który jest tez chirurgiem...
Nie wierzyłam w to nigdy, dopóki ona nie opowiedziała mi swojej historii

30 lat temu miała problem by zajść w ciąże. Badania, wysyłanie do sanatorium. Nic nie pomagało.
Dostała namiar na tego doktora. Poszła i lekarz mowi do niej tak
"Problem jest w tobie, zle Cie badają, powiedz zeby głowice od usg ustawili inaczej (powiedział jak maja głowice ustawić ale ja zapomniałam) i wtedy znajda problem.
Poszła do ginekologa mowi mu zeby ustawił tak i tak glowiece od usg. Wykrył jakieś dziadostwa które trzeba było usunąć.
Za jakis czas zaszła w ciąże, po 12 miesiącach w 2 ciąże. Ale z moim mężem były problemy. Zapalenie opon mózgowych. Teściowa pobiegła do tego lekarza z moim mężem (miał 5 lat) i lekarz nawet nic nie pytając, nie patrząc w badania mowi "bedziesz bardzo inteligentny, widzę Cie w białym fartuchu, wyzdrowiejesz" teściowa ucieszona wróciła do domu.
Moj maż skończył studia medyczne i pracuje w białym fartuchu [emoji16][emoji106]

Ide, zobaczę co powie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny co sądzicie o usłudze premium inv- Embryo Glue? z moich 18szt zostało tylko 5 i lekarz kazal sie zastanowic nad tym Glue dzisiaj do 18 godz mam dac znac
 
Po wczorajszej wizycie do leków które biorę dostałam Lutenyl, zeby uspokoić jajniki po punkcji. Mam jakaś mała cystę. Ale lekarz mowi ze to normalne, bo jajniki wymęczone


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, mi się nadzerka po pierwszej stymulacji zrobiła, a w życiu nic takiego nie miałam. Na szczęście się zaleczyla i juz nie ma :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosia 321
ja tez juz w domu po punkcji. pobrali 18szt i nie moglam wstac z łózka taki ból ze dosatałam dodatkowa kroplowke.
Clexane i Fraxiparine od jutra, dzisiaj acard magnez wit D i ananas.
dzwonili ze udalo sie z 18 tylko 5szt i ze transfer w poniedzialek :)
Bardzo ładnie :)
Teraz tylko czekać :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry