reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A i mowilam zeby sprawdzil mi endo bo zmalalo na ostatniej wizycie. Mowi ze nie mozliwe przy takim estradiolu zle bylo mierzone ale mowil ze sprawdzi i wszystko ok .
A to wlasnie dr Z mnie wkurwil w poniedzialek na ostatniej wizycie wiec dobrze ze nie bylo go przy punkcji bo jeszcze w narkozie bym go kopnela :D
Moze jak bys go kopnela to by oprzytomnial
 
reklama
Powiedzcie mi bo oczywiscie jak to ja :) i moja skleroza zapomnialam spyrac a nie mam na rozpisce clexane i acard od dzisiaj czy dzien po punkcji sie bierze
 
A i mowilam zeby sprawdzil mi endo bo zmalalo na ostatniej wizycie. Mowi ze nie mozliwe przy takim estradiolu zle bylo mierzone ale mowil ze sprawdzi i wszystko ok .
A to wlasnie dr Z mnie wkurwil w poniedzialek na ostatniej wizycie wiec dobrze ze nie bylo go przy punkcji bo jeszcze w narkozie bym go kopnela :D

Ja mam estradiol 6tys. Lekarz bzdury gada. No ale najwazniejsze, ze u ciebie ok
 
Dziekuje dziewczyny za kciuki. Jednak moje zarodeczki sie nie utrzymaly :( maz jak uslyszal to sie razem ze mna poplakal. Musiamy popracowac nad nim napewno tez bo nasienie mial kiepskie dlatego tylko 2sie zaplodnily z 16ale dlaczego sie nie utrzymaly? Mam wizyte 2.11 zdarze ochlonac wtedy maja mi powoedziec co i jak. Ale jestem zalamana. Jedyny plus naprawde mega to to ze mimo iz palilam wczesniej ok3 papierosy dziennie to od 2 tygodni ani jednego. Jedyny plus moze tak wlasnie mialo byc. Maz nie pali wiec liczy, ze i u mnie tak juz zostanie. A jak sie po telefonie nie zlamalam to mam nadzieje ze sie juz nie zlamie dla dobra przyszlego in vitro. Jeju ale mam dola oczy opuchniete nie wiedzialam ze porazka tak boli. Dzis ju odstawilam zastrzyki i tabsy kiedy mam sie miesuaczki spodziewac? Boje sie jej mam wiecznie krwotoki. Czy po takiej sytuacji mam sie spodziewac wiekszego krwawienia? Z doswiadczenia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka... pracujcie nad mężem [emoji106]
U mnie tez niby wszystko super[emoji22]piękne jajka, maż nasienie Extra klasa a zapłodnił sie 1... i nie udało mi sie.
Musze dość do siebie moze za rok spróbujemy jeszcze raz.
Jakie badania mialas robione przed invitro?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za kciuki. Jednak moje zarodeczki sie nie utrzymaly :( maz jak uslyszal to sie razem ze mna poplakal. Musiamy popracowac nad nim napewno tez bo nasienie mial kiepskie dlatego tylko 2sie zaplodnily z 16ale dlaczego sie nie utrzymaly? Mam wizyte 2.11 zdarze ochlonac wtedy maja mi powoedziec co i jak. Ale jestem zalamana. Jedyny plus naprawde mega to to ze mimo iz palilam wczesniej ok3 papierosy dziennie to od 2 tygodni ani jednego. Jedyny plus moze tak wlasnie mialo byc. Maz nie pali wiec liczy, ze i u mnie tak juz zostanie. A jak sie po telefonie nie zlamalam to mam nadzieje ze sie juz nie zlamie dla dobra przyszlego in vitro. Jeju ale mam dola oczy opuchniete nie wiedzialam ze porazka tak boli. Dzis ju odstawilam zastrzyki i tabsy kiedy mam sie miesuaczki spodziewac? Boje sie jej mam wiecznie krwotoki. Czy po takiej sytuacji mam sie spodziewac wiekszego krwawienia? Z doswiadczenia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, strasznie mi przykro. Tulę bardzo mocno. Gdybym mogła jakoś Ci pomóc - pisz! Mogę Ci nawet przyjechać obiad ugotować.
Co do krwawienia - ja po 2 nieudanych próbach miałam normalną, może nieco dłuższą miesiączkę.
Wysyłam Ci dużo, dużo pozytywnej energii. Nie poddawaj się. I bardzo dobrze, że nie palisz i że nie zapaliłaś dziś! Zuch z Ciebie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry