reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie ja nigdy nie miałam narkozy, nie byłam w szpitalu więc nawet nie pomyślałam żeby o to zapytać..ale już po problemie, zmyłam wszystko :) Nie chciałam czytać nic w necie żeby się nie stresować, ale to mnie zmusiło :) i dobrze bo trafiłam tu :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
I teraz tylko w spokoju czekac na punkcje bez obaw o niedogodnosci. Dziewczyny zycze powodzenia jutro :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia jutro na punkcji:-)owocnego jajobrania:-)

Chciałam zapytać o banalna rzecz, która zaczęła
Mnie dzisiaj nurtować czy jestem 6 czy 7 dpt. Transfer był 10 w poniedziałek. Dzień transferu liczymy jako 0 czy jako 1?

Zastanawiam sie czy jednak w środę nie pobiec na betę :-)
Dzien teansferu to dzien 0 :)
 
Mi endokrynolog przepisał, ale fatalnie się po nim czułam :(
Odstawiłam i od razu lepiej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam hashi i mi endo zaznaczyl by nie jesc jodu bo to nasila hashi.... A dieta bezglutenowa pomaga, zdecydowanie poprawia samopoczucie[emoji1]

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa , Beata trzymam kciuki - punkcja to naprawdę pikuś - poźniej stres , ile jajek ? , ile się zapłodni ?, ile przetrwa ? a później czekaaaaanieeee :happy2:
Brrr nawet nie chce o tym teraz myśleć :)
Trochę mam stres ale potem chyba jest większy. Czekanie na ten tel, jak tylko słyszysz skąd dzwonią to masz ochotę krzyczeć- Ile!!!!??? :)
Chyba osiwieje,a nie mogę nawet włosów zafarbowac[emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry