reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam w Bocianie , ale w Bialymstoku. Na paznokciach miałam hybrydę, pieknie pomalowane w tęczowe letnie ombre i to był główny temat rozmów przed... Haha, anestezjolog zagadywał, skąd takie mam, kto robi, jak to sie robi, pielęgniarce pokazywal i mówił, ze zrobi zdjecie zeby żonie pokazać, bo takie ładne... pozniej nie wiem czy o tym tez były gadki, ale maz mówił, ze gadałam non stop zanim mnie wyprowadzili... a moje ostatnie słowa przed zaśnięciem, to to zeby mnie o nic nie pytali i sie nie śmieli. Na nogach miałam zwykły lakier, kryjący.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Napisałam do lekarza, kazał "zmyć lakier" :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam jutro punkcja :)
Na rozpisce mam zakaz pomalowanych paznokci,zero perfum i zapachowych balsamów. Generalnie sote :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie masz jutro punkcję? Ja zdjęłam już hybryde ...bo ma być bez stresu a tak to bym tylko o tym myślała :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam hybrydy u nog i rak. W poniedzialek punkcja a cala niedziele zgryzalam lakier a u stop pilowalam. Tez nie wiedzialam co robic ale z autopsji wiem ze przy narkozie trzeba miec czysta plytke. W szpitalu przy operacji musialam nawet bezbarwny zmywac zeby ich nie zmylil wiec przed punkcja nie ryzykowalam. Pozdrawiam i powidzenia jutro

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja nigdy nie miałam narkozy, nie byłam w szpitalu więc nawet nie pomyślałam żeby o to zapytać..ale już po problemie, zmyłam wszystko :) Nie chciałam czytać nic w necie żeby się nie stresować, ale to mnie zmusiło :) i dobrze bo trafiłam tu :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia jutro na punkcji:-)owocnego jajobrania:-)

Chciałam zapytać o banalna rzecz, która zaczęła
Mnie dzisiaj nurtować czy jestem 6 czy 7 dpt. Transfer był 10 w poniedziałek. Dzień transferu liczymy jako 0 czy jako 1?

Zastanawiam sie czy jednak w środę nie pobiec na betę :-)
 
Dziewczyny powodzenia jutro na punkcji:-)owocnego jajobrania:-)

Chciałam zapytać o banalna rzecz, która zaczęła
Mnie dzisiaj nurtować czy jestem 6 czy 7 dpt. Transfer był 10 w poniedziałek. Dzień transferu liczymy jako 0 czy jako 1?

Zastanawiam sie czy jednak w środę nie pobiec na betę :-)
Nie dziękuję :)
Ja niestety Ci nie pomogę..wiecznie mam problem z tym liczeniem...ale chyba dzień transferu to 0, bo u mnie punkcja jutro, a transfer ma być od 2 dnia i ten drugi dzień to środa...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa, czyli to by sie zgadzało u mnie zapłodnili komórki w piątek w poniedziałek transfer i mówili ze 3 dniowe(dla mnie 4). Ale z tego wychodzi ze punkcia/ transfer ito to dzien "0"
 
reklama
Do góry