reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To chyba nam się ten sam anastazjolog trafił ;-) ;)

Czyli robiłaś podejście w Białymstoku ? Nie pamietam ze stresu jak wyglądał, ale fajnie ze tak zagaduje, ja normalnie sie śmiałam, odplywalam z taaaakim bananem. Z Tobą tez o paznokciach gandolil?

Nie wiem jak Tobie, ale mnie nic nie mowili nie tylko paznokciach , ale tez o bezzapachowych kosmetykach, no make up itp. Normalnie byłam wykapana, nabalsamowana z makijażem, nie jak Gosia mowila, z wieczorowym, ale takim zwyczajnym na codzien.

Dzidziuś robi sobie miejsce jeśli nie masz bólów bardzo mocnych nie do wytrzymania i przy tym krwawienia to jest normalne tak mi mówił lekarz organy wewnętrzne robią miejsce dla dzidziusia macica się rozciąga to normalne ja mam tak cały czas czasami to nawet uczucie jakby mnie ktoś kopał po jajnikach albo chwyta za nie i pociąga spokojnie :)

Ależ to sobie zwizualizowalam [emoji3]

Katharina, ja tez ciagle czuje podbrzusze na rożne sposoby i każdego dnia przez jakis czas mnie pobolewa. Nie martw sie .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leze w szpitalu. Jadlam rano buraki wiec moze to od tego. Ale brzuch mnie od wczoraj bolal i plecy. Chca mnie obserwowac zwl ze plamilam wczesniej...wpisali poronienie zagrazajace
 
Czyli robiłaś podejście w Białymstoku ? Nie pamietam ze stresu jak wyglądał, ale fajnie ze tak zagaduje, ja normalnie sie śmiałam, odplywalam z taaaakim bananem. Z Tobą tez o paznokciach gandolil?

Nie wiem jak Tobie, ale mnie nic nie mowili nie tylko paznokciach , ale tez o bezzapachowych kosmetykach, no make up itp. Normalnie byłam wykapana, nabalsamowana z makijażem, nie jak Gosia mowila, z wieczorowym, ale takim zwyczajnym na codzien.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak w Białymstoku . Anastazjolog taki starszy i grubszy bardzo sympatyczny. Tematem przewodnim były moje paznokcie bo położna wparowała na salę i powiedziała żeby panowie docenili bo pani zajęła paznokieć specjalnie.

Ja zajęłam paznokieć jeden bo dopytłam wcześnie lekarza, a to dlatego że kiedyś jak usuwali mi ciążę jajowodowa miałam paznokcie to usłyszałam wykład na temat moich paznokci tyle że wtedy nie wiedziałam że wyląduje na stole po mojej operacji zepsuła się aparatura ale raczej nie moje paznokcie były przyczyną .
Mi nic nie mówili na temat używania bądź nie używania kosmetyków bezwypadkowych ,ale bez makijażu nie wyjdę :szok:
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za owocna punkcje, piekny przyrost bety, piekne widoki, dobre informacje na wizytach i duze jajca.
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo




17:Rustynka - wizyta przed crio
17:lile- wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:BeataWarszawa - punkcja
17:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji


18:milagros - wizyta przed crio
19:katka1234- betowanie 1
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20: gosia321 -punkcja
20:malinuś -betowanie 1
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
24:kasik99- betowanie 1
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
26:milagros- criotransfer
28:ema51 - wizyta pecherzykowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry kochane :)
Beatka powodzenia pieknych zdrowych komoreczek i aby wszytstkie sie zaplodnily. To jest twoj dzien twoj start po upragnione marzenie :*
Rustynka dobrych informacji przed crìo :*
Lile pieknych widokow swoich malych szkrabow :*
Ema pieknego przyrostu bety :*
✊✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
Gosiu a możesz mi podać linka do aukcji z której zamówilas witaminy

Cytrynko prosze bardzo to sa linki do metylowanych witaminek
Czyli nie taki diabel straszny z ta mutacja skoro tobie mimo wszystko udalo sie zajsc w ciaze na zwyklym kwasie foliowym. Ufff ;)
Wiedzialas wczesniej o mutacji ??

Link do: WITAMINA B12 B-12 METYLOKOBALAMINA 100kap Aliness

Link do: KWAS FOLIOWY ZREDUKOWANY PRZYSWAJALNY 800 SWANSON

Link do: WITAMINA B6 B 6 P-5-P KOENZYMATYCZNA 60kap SWANSON
 
reklama
Do góry