reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Katharina mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. ...

A ja dzis nie dotre na bete... Jestem sama z malym w domu i nie mam go komu podrzucić. .. A chyba pobieranie z dzieckiem na kolanach to by bylo nie bardzo... Jeszcze jakby trafic na grzrczny moment... Ale zwykle broi jak moze po nowych nieznanych pomieszczeniach pobiegać. ..

Lekarz nie kazal robic... A mam nadzieje ze jak nie ma plamien i innych stresujacych objawow to chyba jest ok...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia trzymaj sie wszystko bedzie dobrze i mam nadzieje ze to wszystko przez te buraki.
Dziewczyny powodzenia na wizytach. Pieknych widikow,dobrych wiesci,pieknych jajeczek i bety ladnie przyrastajacej.
Powodzenia
 
Katharina mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. ...

A ja dzis nie dotre na bete... Jestem sama z malym w domu i nie mam go komu podrzucić. .. A chyba pobieranie z dzieckiem na kolanach to by bylo nie bardzo... Jeszcze jakby trafic na grzrczny moment... Ale zwykle broi jak moze po nowych nieznanych pomieszczeniach pobiegać. ..

Lekarz nie kazal robic... A mam nadzieje ze jak nie ma plamien i innych stresujacych objawow to chyba jest ok...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

O to szkoda ze nie masz komu podrzucic.
Dawaj do mnie ja popilnuje nawet i caly dzien zawsze by bylo weselej
 
Ewcia a ty co sie nie odzywasz prawie wogole ??
Aaaaa bo nie mam nic mądrego do powiedzenia :laugh2:
W pracy nie było mnie 3 tyg a mam wrażenie jakby nie było mnie 3 miesiące. ....
Wiec nie mam czasu by was czytać co godzinę jak kiedyś :)
No i trochę przygaslam. .... słońce zaszło zima idzie i jakoś tak smutniej.
W środę mam cytologie potem ok 31 trochę krwi musze oddać ( na podstawy ) wyniki i klinika. Dostałam tez wizytę do psychologa bo ponoć po takich niepowodzeniach nic nie jest takie samo. .....i trzeba przygotować się ze nie jest się w tych 40% którym się udaje.
Czekam jeszcze na wizytę u jakiegoś ponoć super znachora od endometriozy.
I tak życie płynie. ...
 
reklama
Do góry