reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie Dziewczyny, wracam po 4 miesiącach regeneracji. Z zamrożonych 6 komórek zapłodnili sie tylko 2, transfer 3 dniowych maluszków miałam w poniedziałek.
Chciałam być twarda, niemyślec i nie chodzić na forum, ale zmiękłam. Chyba jednak wsparcie forum wiecej daje niż myślałam. Juz 6dpt. Puki co ból brzucha jak na okres.
Presja jest bo to ostatnia szansa.
Trzymajcie kciuki. Planuje betować 20 w czwartek dzien wcześniej niż zalecił lekarz.
 
Witajcie Dziewczyny, wracam po 4 miesiącach regeneracji. Z zamrożonych 6 komórek zapłodnili sie tylko 2, transfer 3 dniowych maluszków miałam w poniedziałek.
Chciałam być twarda, niemyślec i nie chodzić na forum, ale zmiękłam. Chyba jednak wsparcie forum wiecej daje niż myślałam. Juz 6dpt. Puki co ból brzucha jak na okres.
Presja jest bo to ostatnia szansa.
Trzymajcie kciuki. Planuje betować 20 w czwartek dzien wcześniej niż zalecił lekarz.
Kochana witaj ponownie :)
Tak forum uzaleznia :)
Trzymam mocno kciuki za pozytywba bete :)✊✊✊✊
Czy wpisac cie w kalendarz ??
 
Malinuś nie ma jak wsparcie kobiet, ktore rozumieja Twoj problem. Ja dziewczyny jak czytam o wynikach itp to jestem w szoku. Lecze sie w Austrii i nikt mi.nie mowi jaki wynik tego czy tamtego a ja nie pytam bo.nawet nie wiedzialam, ze niektore rzeczy moga byc takie istotne. Calkowicie sie im oddalam. 19 mam.isc na wizyte wraz pewnie z beta a zachcialo sie dzis test ciazowy zrobic i wynik negatywny. troszku sie zasmucilam. Wiem, ze za wczesnie ale wlasnie takie mam przeczucie od poczatku ze nic z tego :( czekam tylko na okres bo brzuch od poczatku boli jak na.niego. Maz mi dzis powiedzial ze on myslal ze in vitro damy rade 100% od razu. I takie zycie. Wczoraj mialam nieziemski humor poprostu wspanialy dzis na wlasne zyczenie sobie go zepsulam. Ale wydaje mi sie ze w 10dpt powinna chociaz bladziutka kreseczka byc? A tu nic a nic. Pozdrawiam :(
 
Trzymamy kciuki za transfer oraz dorodne jajeczka i piekne endo :) :*✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



15:kasik99 - transfer
15:dariaa16 - kontrola w trakcie stymulacji
15:gosia321 - kontrola w trakcie stymulacji
15:milagros -wizyta przed crio


17:Rustynka - wizyta przed crio
17:lile- wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:BeataWarszawa - punkcja
17:ema51 - betowanie 3
17:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
18:milagros - wizyta przed crio
19:katka1234- betowanie
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20: gosia321 -punkcja
20:malinuś -betowanie 1
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
28:ema51 - wizyta pecherzykowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja właśnie wyszłam z kina,byłam z dziećmi siostry na Bocianach.
Na końcu scena jak bociany roznosza do rodziców miliony małych dzieciaczków. ..i ciocia co?
Poryczala się jak głupia :):)
Chyba mi hormony powaruowaly :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To to mało... Ja czytam "nasz" kalendarz na forum i ryczę, jak widzę "witamy na świecie ukochanego synka..." :)
 
Do góry