reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny. Mam pytanie. Czy któraś z was leczyla się w Gynecentrum w Katowicach?? Czy jakiegoś lekarza ginekologa endokrynologa możecie polecić? I w ogóle czy polecacie tą klinikę czy może inna??

Ja sie nad nia zastanawiam.
Jestem z Wrocławia
Ale w Katowicach maja świetne pakiety Np 2+1
Albo invitro 100% gwarancji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kaczorku a jaka metoda mieliscie zaplodnienie ICIS czy MISI. A po twojej stronie jest jakis problem bo juz nie pamietam
Jesli m ma taki wynik nasienia to moze byc tak ze w 4 dobie komorki stana sie morula i spowolnia swoj rozwoj nie stajac sie w 5 dobie blastka. Ale tak moze byc a nie musi.
A plemniki mieliscie z wytrysku czy pobierane biopsja ?
U mnie niby wszystko ok.Problem tylko po stronie nasienia męża jest.Plemniki były pobrane z wtrysku. Ale nie było robione badanie nasienia emsome tylko zwykłe rozszerzone z morfologia. Lekarz stwierdził że nie ma sensu robić tego badania bo embriolog wybierze pojedynczo najlepszy plemnik i że w całym nasieniu znajdzie się taki który będzie ok.Teraz żałuję że nie robiliśmy tego badania.Ale już za późno bo i tak drugiej stymulacji już nie będziemy robić nawet jeśli się nam nie uda z mrozakami.Kurde może byłoby lepiej gdybym od razu miała świeży transfer :( ale lekarz nie chciał i teraz na crio drugi raz doopa :(
 
No właśnie. Dziwna sprawa, moj maż ma świetne nasienie, moje komórki tez były niby ok, a miałam podana w 5 dniu pozna Morule prawie blastke...

Kaczorku, co Twój m bierze na poprawę nasienia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Brał pro fertil przez 3 miesiace od lekarza i nic nie pomogło. Bylo nawet gorzej po tych lekach
 
dziewczyny odebralam wyniki do androloga i zaniepokoiło mnie podwyzszone ze strzałka w góre przeciwciała anty toxoplasma i przeciwciała anty CMV igG, różyczka IgG.....
 
Malutkikaczirku szkoda ze nie zrobili wam Misi w tej metodzie mozna wybrac plemnik pod 600 krotnym powiekszeniem i embrolog widzi ktore sa morfologicznie zlej budowy. Prawdopodobnie byla obawa embriologa ze w pozniejszych dobach zaridki spowolnia swoj rozwoj przez wady plemnikow dlatego nie chcial hodowac do blastki. Ci nie oznacza ze ktires z mrizakow sa tymi zarodkami ktore jednak do blastki sie rozwinal. Zarodek ma zdolnosc regeneracji niewlasciwych komkrek :)
Takze kochana glowa do gory przede wszystkim odpocznij i ruszaj dalej do walki
W zwiazku z poprzednia poeazja ktora pamietam jak przezylas polecam wizyte u psychologa zeby troche cie odblokowal bo wydaje mi sie ze te twoje negatywne nastawienie przy tym podejsciu bylo troche spowidowane tamta porazka. Kochana tylko sie nie obrazaj zrobisz jak uwazasz ja wiem ze to moze pomoc
 
U mnie niby wszystko ok.Problem tylko po stronie nasienia męża jest.Plemniki były pobrane z wtrysku. Ale nie było robione badanie nasienia emsome tylko zwykłe rozszerzone z morfologia. Lekarz stwierdził że nie ma sensu robić tego badania bo embriolog wybierze pojedynczo najlepszy plemnik i że w całym nasieniu znajdzie się taki który będzie ok.Teraz żałuję że nie robiliśmy tego badania.Ale już za późno bo i tak drugiej stymulacji już nie będziemy robić nawet jeśli się nam nie uda z mrozakami.Kurde może byłoby lepiej gdybym od razu miała świeży transfer :( ale lekarz nie chciał i teraz na crio drugi raz doopa :(
Każde niepowodzenie to jak strzał w twarz,niestety :(
Jeśli zadecydowaliscie,że już nie będziecie po raz drugi podchodzić do stymulacji, to musisz się skupić na pozytywnym myśleniu i jak najlepiej sobie pomóc :)
Osobiście uważam, że tak jak napisała Gosia,psycholog to fajna sprawa :)
Ja jestem silna babka,ale pierwsza porażka z ivf tez mnie dobiła. Mąż starał się jak mógł, ale wiadomo...jak coś sobie wbije my do głowy to ciężko wybić. Ja dlatego zdecydowałam się na akupunkture. Nie wiem czy pomoże zajść w ciążę, ale na pewno mam spokojniejsza głowę :)
Nie skupiaj się nad tym co byście mogli jeszcze zrobić lub nie. Wszystko juz zrobiliście, teraz pozostaje czekać i dbać o siebie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry