reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie starajace sie .:biggrin2:jestem tu nowa.za mna juz 2 nieudane proby in vitro.teraz zaczynam walke po raz trzeci.22 mam wizyte u Pani doktor Makowskiej w Gdyni w Invimedzie.czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenia z ta Pania i z ta Klinika?moze wiecie cos na temat programu ,,zostan rodzicem'"bylabym bardzo wdzieczna za informacje bo w razie czego mam jeszcze czas na zmiane kliniki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie starajace sie .:biggrin2:jestem tu nowa.za mna juz 2 nieudane proby in vitro.teraz zaczynam walke po raz trzeci.22 mam wizyte u Pani doktor Makowskiej w Gdyni w Invimedzie.czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenia z ta Pania i z ta Klinika?moze wiecie cos na temat programu ,,zostan rodzicem'"bylabym bardzo wdzieczna za informacje bo w razie czego mam jeszcze czas na zmiane kliniki.
Witaj ja też jestem tu nowa i mam podobnie jak ty. W tym miesiącu zaczynam przygotowania a w przyszłym 3 podejście i tyle dobrego że mam mrozaczki. Pierwsze podejście było w zeszłym roku i 2 dni po transferze miałam wypadek samochodowy lekarze mówią że nie koniecznie to było przyczyną ale ja już po 2h od wypadku dostałam krwawienia. Drugie podejście na początku roku udane niestety tylko 2 tyg się cieszylismy teraz mamy nadzieję że wreszcie się uda :)
 
Myślę sobie ze jak mąż ma plemniki w 100% niewłaściwej budowy z jedną lub z wieloma wadami i nieruchliwe to może dlatego te zarodki się nie przyjmują?Tylko dziwi mnie ze embriolog nie chciał zarodka trzymać do blastocysty tylko mroza w 2-3dobie

Kaczorku, ja znowu żałowałam ze nie podali mi 2-3 dniowych 2 zarodków [emoji22]
Co dziewczyna to inne myślenie.
Smutno mi ze tez dołączyłas do grona negatywnych wiadomości [emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaczorku a jaka metoda mieliscie zaplodnienie ICIS czy MISI. A po twojej stronie jest jakis problem bo juz nie pamietam
Jesli m ma taki wynik nasienia to moze byc tak ze w 4 dobie komorki stana sie morula i spowolnia swoj rozwoj nie stajac sie w 5 dobie blastka. Ale tak moze byc a nie musi.
A plemniki mieliscie z wytrysku czy pobierane biopsja ?

No właśnie. Dziwna sprawa, moj maż ma świetne nasienie, moje komórki tez były niby ok, a miałam podana w 5 dniu pozna Morule prawie blastke...

Kaczorku, co Twój m bierze na poprawę nasienia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Mam pytanie. Czy któraś z was leczyla się w Gynecentrum w Katowicach?? Czy jakiegoś lekarza ginekologa endokrynologa możecie polecić? I w ogóle czy polecacie tą klinikę czy może inna??
 
Trzymamy kciuki za bete na wysokosci i dobre wyniki z podladu jajeczek :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



12:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
12:BeataWarszawa - wizyta w teakcie stymulacji
12:emka51- betowanie 2

13:malutkikaczorek - betowanie 2
13:daria16-wizyta w trakcie stymulacji
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:kreatola - betowanie
14: kasik99 - transfer
17:Rustynka - wizyta przed crio
17:zojkazojka - betowanie
17:lile- wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
reklama
Do góry