reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Biore acidum folicum, dawke na recepte. B12 mialam powyzej normy. Nie biore witamin bo mam wszystko w normie. Homocysteine tez. U mnie tylko to bialko c nawala.

Bardzo duzo kobiet ma ta mutacje z tego co sie orientuje. Baaardzo powszechna rzecz. Ja do tego podchodze na luzie ;)
Raczej tez no ale na poczatku zawsze maly nerw jest
Dziedziczy sie ja od 1 albo 2 rodzicow ja mam od 2 i wszystkie dzieci sa zdrowe wiec nie ma reguly za to obydwoje rodzice sa po zawale. Ta mutacja jest grozniejsza dla nosicieli
 
Myślę sobie ze jak mąż ma plemniki w 100% niewłaściwej budowy z jedną lub z wieloma wadami i nieruchliwe to może dlatego te zarodki się nie przyjmują?Tylko dziwi mnie ze embriolog nie chciał zarodka trzymać do blastocysty tylko mroza w 2-3dobie
 
Kaczorku wyplacz się odpocznij oczyść głowę i porozmawiaj z lekarzem co Ci doradzi albo z embriologiem Kochana nie załamuj się tylko wiem ze dziś to nic nie da Ci pocieszenia ani żadne słowa bólu nie ukoja ale ja wierzę że i Tobie się uda
 
Myślę sobie ze jak mąż ma plemniki w 100% niewłaściwej budowy z jedną lub z wieloma wadami i nieruchliwe to może dlatego te zarodki się nie przyjmują?Tylko dziwi mnie ze embriolog nie chciał zarodka trzymać do blastocysty tylko mroza w 2-3dobie
Kaczorku a jaka metoda mieliscie zaplodnienie ICIS czy MISI. A po twojej stronie jest jakis problem bo juz nie pamietam
Jesli m ma taki wynik nasienia to moze byc tak ze w 4 dobie komorki stana sie morula i spowolnia swoj rozwoj nie stajac sie w 5 dobie blastka. Ale tak moze byc a nie musi.
A plemniki mieliscie z wytrysku czy pobierane biopsja ?
 
Multikaczorek, bardzo mi przykro [emoji17][emoji37][emoji21]

Katka1234, chciałam Ci napisać dokładnie ile nas to wyniosło i zauważyłam, ze notatka z dokładnymi kosztami przepadła mi z telefonu !!! Łeee, a paragony ostatnio powyrzucałam, ale było to ponad 10tys, mysle ze blisko 12tys zł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo przykre, że w Polsce trzeba tyle płacić. Na co innego maja pieniadze. Moze.kiedyś sie cos zmieni. Dziekuje :-)
 
Malutkikaczorku a wybuchy twojego meza i takue slowa spowodowane sa jego niemoca w tym ze w nim tkwi problem i nic na to nie moze poradzic. Moj tez tak mial
To taka meska duma jak sie wkurzy to moj tak samo pieprzy trzy po trzy aby tylko poprawic sobie samoocene ze to nie tylko jego wina. Chociaz nikt mu jej nie wmawia.
 
reklama
Myślę sobie ze jak mąż ma plemniki w 100% niewłaściwej budowy z jedną lub z wieloma wadami i nieruchliwe to może dlatego te zarodki się nie przyjmują?Tylko dziwi mnie ze embriolog nie chciał zarodka trzymać do blastocysty tylko mroza w 2-3dobie

Moja corka jest z nieruszajacego sie plemnika klasy D. Da sie? Da.
 
Do góry