reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dopiero dzis popoludniu dowiedzialam sie o wyniku genetyk kazal tylko hemocysteine ale zrobie tez to drugie. A nie wiesz ile czeka sie na te badania ?
Przed punkcja nie mozna lekow rozrzedzajacych krew brac.
Milagros powiedz mi cos wiecej o tej mutacji i jakie jest postepowanie przed transferem po i w ciazy

Ja bialko c mialam na nastepny dzien ale slyszalam, ze cos raz w tyg tylko to robia? Tak mi pielegniarka mowila ale wyniki mialam od razu.

Ja mam ta mutacje ale przy transferze pierwszym lekarze to olali. Przy drugim tez i zaszlam w ciaze, urodzilam. Mialam mega komplikacje w ciazy bo krwiaki i wielowodzie...ale tez okropna hiperke.

Przy crio mi wlaczyli clexane i sie 2 razy nie udalo.

W moim wypadku to jest takie dmuchanie na zimne bo jakis mi ta mutacja nic nie namieszala. Ale lepiej o niej wiedziec, i leki brac.
 
Multikaczorek, bardzo mi przykro [emoji17][emoji37][emoji21]

Katka1234, chciałam Ci napisać dokładnie ile nas to wyniosło i zauważyłam, ze notatka z dokładnymi kosztami przepadła mi z telefonu !!! Łeee, a paragony ostatnio powyrzucałam, ale było to ponad 10tys, mysle ze blisko 12tys zł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bialko c mialam na nastepny dzien ale slyszalam, ze cos raz w tyg tylko to robia? Tak mi pielegniarka mowila ale wyniki mialam od razu.

Ja mam ta mutacje ale przy transferze pierwszym lekarze to olali. Przy drugim tez i zaszlam w ciaze, urodzilam. Mialam mega komplikacje w ciazy bo krwiaki i wielowodzie...ale tez okropna hiperke.

Przy crio mi wlaczyli clexane i sie 2 razy nie udalo.

W moim wypadku to jest takie dmuchanie na zimne bo jakis mi ta mutacja nic nie namieszala. Ale lepiej o niej wiedziec, i leki brac.
No wlasnie ja mam kwas foliowy w normie nie podwyzszony wit b12 tez wiec nigdy bym nawet nie pomyslala ze nam jakis problem. A kwas i witaminy b bierzesz metylowane ?
Generyczka tez mi powiedziala zeby sie nie przejmowac bo to ze mutacja jest to nie znaczy ze wyklucza ciaze i dzieci beda chore. Za to my musumy byc pod kontrola bo to wrodzona trombofiria wiec podwyzszone ryzyko zawalu udaru zakrzepicy
 
reklama
No wlasnie ja mam kwas foliowy w normie nie podwyzszony wit b12 tez wiec nigdy bym nawet nie pomyslala ze nam jakis problem. A kwas i witaminy b bierzesz metylowane ?
Generyczka tez mi powiedziala zeby sie nie przejmowac bo to ze mutacja jest to nie znaczy ze wyklucza ciaze i dzieci beda chore. Za to my musumy byc pod kontrola bo to wrodzona trombofiria wiec podwyzszone ryzyko zawalu udaru zakrzepicy

Biore acidum folicum, dawke na recepte. B12 mialam powyzej normy. Nie biore witamin bo mam wszystko w normie. Homocysteine tez. U mnie tylko to bialko c nawala.

Bardzo duzo kobiet ma ta mutacje z tego co sie orientuje. Baaardzo powszechna rzecz. Ja do tego podchodze na luzie ;)
 
Do góry