reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka dziewczynki ja tam jeszcze nie pracuje mam zwolnionko do przyszłego tygodnia, a co potem zobaczymy może wrócę do pracki choć taka rozleniwiona jestem i spiąca wiecznie że nie wiem jak będzie to wyglądało:-)bo chodzić do pracy i spać hahaha...byłoby śmiesznie;-)
Byłam na pobraniu krwi i popołudniu mam wizytę u Ginka wiec zobaczę dziś nasze ziarenko po raz drugi oczywiście zmienione po tygodniu , bo podrośnięte;-)i już się nie mogę doczekać tego widoku:tak::tak::tak:
Kahaaa a jak twoje samopoczucie , jak twoje wody;-)
Pozdrawiam buziolki dla wszystkich staraczek:tak:
Myszelinka trzymam kciuki za punkcję i ciąg dalszy
 
u nas tez piękna pogada, wiosną powiało i nawet na krótki spacer wyszłam, choć prawie padłam ze zmęczenia potem. brzuch mam już o 10 cm mniejszy i czuję się o wiele lepiej, choć do pełni formy daleko. aga napisz po usg jak fasolka i czy widziałas bicie serca.
 
Cześć dziewuszki :-)
U mnie też pogoda piękna, słoneczna i radośnie :-)
Seks szkiełkowy się powiódł i z 3 pobranych 3 się zapłodniły :-) Dwa z nich się pięknie podzieliły, jeden niestety nie. No i dzisiaj cudne 2 czterokomórkowe znajdują się w brzuszku :-) Czuję się dobrze i tym razem wszystko ok, bez gorączki i jakichkolwiek komplikacji. Mój facet położył mnie do łóżka i nakazał odpoczywać :-)
Podchodzę do ivf w Newcastle (klinika w Gateshead), planowo miało się odbyć ICSI, ale plemniczki się poprawiły i udało się klasycznym in vitro.
Ale fajny dzionek dzisiaj :-) Pozdrawiam wszystkie kobitki i życzę samych radości!
 
lukrowa trzymamy kciuki. kiedy ci sikacza kazali robić?
newcastle ma lepsze wyniki niż manchester gdzie ja robiłam, więc statystycznie masz lepsze szanse niż ja. mnie sie udało, więc i tobie musi. bo ja wierzę w statystykę!:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewuszki :-)
U mnie też pogoda piękna, słoneczna i radośnie :-)
Seks szkiełkowy się powiódł i z 3 pobranych 3 się zapłodniły :-) Dwa z nich się pięknie podzieliły, jeden niestety nie. No i dzisiaj cudne 2 czterokomórkowe znajdują się w brzuszku :-) Czuję się dobrze i tym razem wszystko ok, bez gorączki i jakichkolwiek komplikacji. Mój facet położył mnie do łóżka i nakazał odpoczywać :-)
Podchodzę do ivf w Newcastle (klinika w Gateshead), planowo miało się odbyć ICSI, ale plemniczki się poprawiły i udało się klasycznym in vitro.
Ale fajny dzionek dzisiaj :-) Pozdrawiam wszystkie kobitki i życzę samych radości!

U nas powrót natomiast zimy, sypie od rana i -7C. Wiosna o nas zapomniała. Ale jak czytam takie pozytywne wieści to wiem że bociany sa już tuż,tuż :-) Odpoczywaj i myśl jedynie pozytywnie
 
Aha! no to moze namowie lekarzy na podejscie juz w przyszlym m-cu. musza sprawdzic w 3 dniu cyklu czy torbielki ladnie wybilam antykonceptami, no i nie wiedza jeszcze, ze jednak chce ominac inseminacje na rzecz IVF.... Czyli robie natychmiast bakteriologie i a nuz przyspieszymy zabieg jesli wszystko bedzie ok. Bylam przekonana ze trzeba bedzie odczekac m-c bo stymuluja od 1g0 dnia, a tu takie dobre wiesci! dzieki!

moge sie mylic ale jak chcesz podejsc do ivf to musisz wczesniej powiedziec o tym lekarzowi....moze wymagaja jakis innych badan do zrobienia, wiec czasu nie marnuj

Lukrowa
Superancko mamusiu. 2 kruszynki niech teraz rosna. a Ty sie nic nie martw tylko spokojnie zyj i czekaj az sie beda rozwijac
 
Hejka Kochaniutkie jestem po wizycie u lekarza widziałąm naszą minikruszynkę i bijące serduszko aż mi sie popłakało ze szczęśćia. Życzę tego każdej z was:-)
Lukrowa trzymam kciukaski musi się udać:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry