reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Troszke mi teraz ciezko bo na dwa tyg moje leki z progrsteronem kosztuja ok 1000zl...28 zastrzykow prolutexu to juz 700zl...3 op luteiny to 160zl...i duphastonu pelno...mmasakra jakas...
 
Cześć dziewczyny, czy mogę do was dołączyć? Jestem co prawda nie po in vitro a przed i szukam miejsca, gdzie będę mogła podzielić się wątpliwościami, strachami i w ogóle z osobami które już wiedza co i jak :)
Ja najprowdopodobniej zacznę procedurę z początkiem listopada (@ powinna wypaść 01.11; Prawie zawsze mam 1 dzień miesiąca, aż się śmieję, że to po to, aby mi liczeńie ułatwić ;)

U mnie czynnik męski, a poza tym wiele czasu straciliśmy przez rożne moje choróbska przy których nie mozna sie było starać, a nawet kilka lat po okres karencji a potem okazało się, że mąż miał morfologię 0%. Teraz po suplementacji długiej ma 1-3 % zależy kiedy, wiec z MSOME powinno sie udać wyłapać kilka dobrych plemniorków.

Na początku roku wyszła u mnie z kolei cytologia taka, że powaliła na mnie kolana (robiłam regularnie i zawsze co najwyżej 2ga grupa). Wyszło CIN 3, była konizacja kawałka szyjki, mogę rodzić i wszystko ok niestety program rządowy się skończył. No i zaczynam w INVIMED prywatnie.
Witaj pewnie ze mozesz sie przylaczyc nie wszystkie sa tu po in vitro wiekszosc z nas jest przed niekoniecznie pierwszym :)
Ale przed udanym in vitro
W kupie razniej kazda cos doradzi :)
 
reklama
Troszke mi teraz ciezko bo na dwa tyg moje leki z progrsteronem kosztuja ok 1000zl...28 zastrzykow prolutexu to juz 700zl...3 op luteiny to 160zl...i duphastonu pelno...mmasakra jakas...
Nie wiem jakie masz te opakowania luteiny.
U mnie naturalny progesteron op 15 szt 200mg ( są tez 100 ) kosztuje ok 15 € mogę Ci slac na kg bo to mogę kupić bez recepty
 
Do góry