reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewunka poczekaj jak ty bedziesz spac 4h na dobe:p ja od 10miesievy nocy nie przespalam:-( i ostatnio co godzinke pobudka. No i ząbek kolejny jest.. :-)
 
Jest ryzyko, jest zabawa [emoji41]
Chyba zostanę przy 1 jednak [emoji28]
Marze by ten jeden został z Nami, juz na zawsze! Czy tak wiele pragnę?[emoji848][emoji7][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jasne że go posłucham. Zresztą, jeśli będą jakiekolwiek przeciwskazania to on na pewno nie wyrazi zgody na crio i się pod tym nie podpisze. Nadzieje tylko w tym, że skoro raz zaskoczyło, to drugi pęcherzyk będzie "pełny" i zaskoczy na całe 9 miesięcy...
Ja tez jestem po ciąży biochemicznej z czerwca i mi lekarz kazał odczekać 1 cykl a my z własnej woli podchodzimy teraz do drugiej próby dopiero :) też tak bardzo bym chciała żeby była udana :)
 
reklama
Do góry