reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A gdzie tam, czas dopiero w grudniu :) Czekam na swoją lekarkę do poniedziałku, wcześniej nikt mnie nawet dotknąć nie chce :/
No to co ta Rysia. ... w dupe od cioci chce dostać. ?
Niech grzecznie tam siedzi przynajmniej do Mikołaja :D
Buziak.
Lez tam spokojnie i szybkiego powrotu do domu ( bo przecież trzeba mi ten obiad zrobić z 2 ziemniaków )
:p
 
A gdzie tam, czas dopiero w grudniu :) Czekam na swoją lekarkę do poniedziałku, wcześniej nikt mnie nawet dotknąć nie chce :/
Marta, a gdzie leżysz? W którym szpitalu? Moja bratowa wczoraj wylądowała w 2 w Sosnowcu i mam wrażenie, że opieka pozostawia tam wiele do życzenia, a już zwłaszcza jej lekarka prowadząca. Chociaż sam szpital bardzo ładny, sale komfortowe, czysto.
Szybkiego powrotu do domu! :)
 
Ewcia, jak nastrój? Mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Te malutkie chyba dopiero będą się wykształcać, ale też wysyłają dużo ciepłych myśli do e- cioci :-*

Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\
 
Marta, a gdzie leżysz? W którym szpitalu? Moja bratowa wczoraj wylądowała w 2 w Sosnowcu i mam wrażenie, że opieka pozostawia tam wiele do życzenia, a już zwłaszcza jej lekarka prowadząca. Chociaż sam szpital bardzo ładny, sale komfortowe, czysto.
Szybkiego powrotu do domu! :)
Ja w Tychach. Ale tez widzisz leżę 4 dzień i zero badań, mam po prostu czekać na dyżur swojej lekarki :/
 
reklama
Ewcia, jak nastrój? Mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Te malutkie chyba dopiero będą się wykształcać, ale też wysyłają dużo ciepłych myśli do e- cioci :-*

Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\
To chyba dla nich taka radość, ze nie potrafią utrzymać języka za zębami. Ja rozmawialam z mamą , sama powiedziala, ze jeszcze za wczesnie żeby komuś mówić, po czym na drugi dzień dzwoni do mnie bratowa z gratulacjami, bo mama była na kawie i oczywiscie sie pochwaliła:) bratowa ją usprawiedliwiała, ze mama tak się cieszyła, ze to pewnie dlatego sie wygadała. Ale wiem, ze to wkurzające
 
Do góry