reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewcia, jak nastrój? Mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Te malutkie chyba dopiero będą się wykształcać, ale też wysyłają dużo ciepłych myśli do e- cioci :-*

Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\
Kochana wiem co czujesz, bo ja tak miałam z teściową. Całej swojej rodzinie powiedziała, a jeszcze przed wizytą serduszkową było
 
reklama
Dzień dobry wszystkim

Mam pewien problem. Jak dziś byłam na wizycie u dr to nie mialam jeszcze wyniku estradiolu. Później się pojawił jak byłam już w domu i wynik jest wysoki i nie wiem co mam robić. We wtorek było 1600 a dziś już 3548 a norma dla pierwszego trymestru to 3243. Pomimo że nie było wszystkich wyników dr kazała zostawić leki bez zmian czyli estrofem 3x1 . ,Czy zmniejszyć dawkę estrofem czy zostawić bez zmian i czekać do 26.09 na kolejną wizyte. Może być taki wysoki wynik i nic złego nie będzie. Co robić :(

Pojawiam pytanie bo nikt mi nic nie odpisał
 
QUOTE="katharina203, post: 14352095, member: 163113"]Progesteron bedzie po 14 godz a beta slabo przyrosla z 14700 na 21550...[/QUOTE]Ja się nie znam ale dla mnie przyrasta to dobrze mówiły ci dziewczyny ze po 6 tys zwalnia nie denerwuj się gorzej by było jakby spadała
 
Dziewczęta dziękuję dziękuję dziękuję .
Właśnie dzwonili .
Jutro być może będę musiała na trawie domalowac kwiatki . To ta 1 na milion znalazłam ją . Dojrzała śliczna malutka zapłodnienia się jest transfer . Jutro 11.30 będzie juz z mamusia .
Moja moja moja :) dzielna jak mamusia .
Ja wiem ze to dopiero początek drogi do sukcesu ale dla mnie to MEGA sukces :)
Proszę o ciepłe myśli tańce i wierzace osoby o modlitwę :)
 
Dziewczęta dziękuję dziękuję dziękuję .
Właśnie dzwonili .
Jutro być może będę musiała na trawie domalowac kwiatki . To ta 1 na milion znalazłam ją . Dojrzała śliczna malutka zapłodnienia się jest transfer . Jutro 11.30 będzie juz z mamusia .
Moja moja moja :) dzielna jak mamusia .
Ja wiem ze to dopiero początek drogi do sukcesu ale dla mnie to MEGA sukces :)
Proszę o ciepłe myśli tańce i wierzace osoby o modlitwę :)
Boze nawet nie wiesz jak sie ciesze...
 
Dziewczęta dziękuję dziękuję dziękuję .
Właśnie dzwonili .
Jutro być może będę musiała na trawie domalowac kwiatki . To ta 1 na milion znalazłam ją . Dojrzała śliczna malutka zapłodnienia się jest transfer . Jutro 11.30 będzie juz z mamusia .
Moja moja moja :) dzielna jak mamusia .
Ja wiem ze to dopiero początek drogi do sukcesu ale dla mnie to MEGA sukces :)
Proszę o ciepłe myśli tańce i wierzace osoby o modlitwę :)

Ewcia pierwsze co to lzy mi polecialy ze szczescia tak bardzo sie ciesze. Mowilam ci ze bedzie ta jedyna i dzielna jak moja
 
reklama
Do góry