reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zaciskam wszystkie palce jakie mam zeby to było to jajeczko, ktore spełni wasze marzenie. Specjalnie dla ciebie moja jedna noga zatańcuje delikatnie na szpitalnym łóżku, zeby nie było, a co? Moze pomoże :) trzymaj się kochana ;*
Rysiu :) serce Ty moje jak to 1 nogą. ? Jak to w szpitalu. ? Co się stało. ?
1 jajko 1 nogą myślę że będzie ok :biggrin2:
 
Ja po punkcji pojechalam do pracy na 13 ( pilnowac 3 latka na 3 godziny ) cala droge z kliniki płakalam .......
Maly jak mnie zobaczyl powiedzial chodz Ewa pojdziemy do łozka na sjeste przytule Cie i przestanie Cie bolec brzuszek ( mama mu powiedziala by byl grzrczny bo boli mnue brzuch) i tak usnelismy do 16 .Potem przyjechal maż i pojechalismy na tygodniowe zakupy mowie kupie ananasa i znow na srodku skkepu plakalam jak bubr. ....przy tym ananasie .
Mam ogromna tkliwosc i szacunek do swojej slabej strony .Nie wyobrazam sobie , zebym miala byc gotowa do podjecia wyzwan bez przyjecia na siebie konsekwencji tego , ze potrzebuje sie też wypłakac . Albo ze czasami nie daje rady i potrzebuje sie zatrzymac . Ma sila polega na tym zeby dac sobie prawo do słabosci . Bo słabosc to jest prawda .
A teraz ide pic moj koktail z ananasa i selera naciowego w razie jakby mi bylo dane miec transfer. A jak nie teraz to ......... jeszcze jeden i jeszcze raz .... kiedys Cie znajdę ......

Ewcia trzymam za Ciebie kciuki i wierzę z całego serca że będzie dobrze.
Nie znam Cię ale mam wrażenie że jesteś dobrą, ciepłą ,wesołą osobą bije od Ciebie pozytywną aura którą zarażasz. Dobro zawsze wraca liczę że do Ciebie wróci właśnie teraz i tego Ci życzę !
 
Weekendzior wolny od wizyt ale i tak trzymamy kciuki za dobre wiesci od embriologow niech zarodeczki pieknie sie dziela :*
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)



19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
19:shaggy - punkcja
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
21:Hooope86- transfer
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
22:wizyta u gin
23: butterfly - wizyta serduszkowa
24:ema51 - wizyta kontrolna przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry