reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewcia, jak nastrój? Mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Te malutkie chyba dopiero będą się wykształcać, ale też wysyłają dużo ciepłych myśli do e- cioci :-*

Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\
Ja wstałam w nastroju hmmm pół na pół .
Wybrałam juz 2 kliniki do których chce iść na rozmowę co dalej ze mną i nadal proszę by to 1 jajeczko było dzielne po mamusi. ...
A co do Twojej rodziny to też bym się wkurzyła i to strasznie
 
To chyba dla nich taka radość, ze nie potrafią utrzymać języka za zębami. Ja rozmawialam z mamą , sama powiedziala, ze jeszcze za wczesnie żeby komuś mówić, po czym na drugi dzień dzwoni do mnie bratowa z gratulacjami, bo mama była na kawie i oczywiscie sie pochwaliła:) bratowa ją usprawiedliwiała, ze mama tak się cieszyła, ze to pewnie dlatego sie wygadała. Ale wiem, ze to wkurzające
Pamiętam, jak się wtedy denerwowałaś. Kojarzyło mi się tylko, że to teściowa puściła parę :) Wiem, że moja mama się cieszy, ale mogła uszanować moją prośbę. Teraz to się już rozejdzie w ekspresowym tempie po rodzinie, znajomych etc. Wrrr:-\
 
Ja wstałam w nastroju hmmm pół na pół .
Wybrałam juz 2 kliniki do których chce iść na rozmowę co dalej ze mną i nadal proszę by to 1 jajeczko było dzielne po mamusi. ...
A co do Twojej rodziny to też bym się wkurzyła i to strasznie
Kochana, na takie kroki w razie czego jeszcze przyjdzie czas. Nie twórz negatywnych scenariuszy, czekamy spokojnie do 12 :) Wierzę, że w poniedziałek będzie Twój transfer!
 
Pamiętam, jak się wtedy denerwowałaś. Kojarzyło mi się tylko, że to teściowa puściła parę :) Wiem, że moja mama się cieszy, ale mogła uszanować moją prośbę. Teraz to się już rozejdzie w ekspresowym tempie po rodzinie, znajomych etc. Wrrr:-\
A no mogła ale nie dała rady ;) przygotuj się jak będziesz mówić tylko nie dawajcie jej słodkiego hi a nos będzie w czekoladzie i pełno papierków w kieszeniach. :D
 
A no mogła ale nie dała rady ;) przygotuj się jak będziesz mówić tylko nie dawajcie jej słodkiego hi a nos będzie w czekoladzie i pełno papierków w kieszeniach. :D
Słodycze dla dziecka,to będzie pewnie dawać teściowa, ale masz rację, czeka mnie chyba jeszcze wiele bojów o różne rzeczy...

Faktycznie warto mieć plan B, ale póki co plan A jest w mocy i tego się trzymajmy :)
 
Ewcia, jak nastrój? Mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Te malutkie chyba dopiero będą się wykształcać, ale też wysyłają dużo ciepłych myśli do e- cioci :-*

Ja od wczoraj mam mega wkur:-\ Okazało się, że moja mama zaczęła się chwalić rodzinie, że będzie babcią. Tata powiedział swojej mamie. Prosiliśmy, żeby do końca października nikomu nie mówić, nie zrozumieli :-\ Jestem wściekła. Sama jeszcze boję się cieszyć, a mama to już rozgłasza. Nigdy więcej jej nic nie powiem :-\

Dzień dobry dziewczynki:-)

Skądś to znam ja też powiedziałam rodzicom w 6 tyg . ciąży i wszystkim wypaplali. A w 8 tyg było po wszystkim .
Najgorsze było to że pojechałam do babci a ona i jak Twoja ciąża w przekonaniu że w niej jestem.
Dlatego teraz o podejściu do invitro wiedzą 2 przyjaciółki i siostra jeśli się uda powiem na święta w grudniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry