reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po punkcji pojechalam do pracy na 13 ( pilnowac 3 latka na 3 godziny ) cala droge z kliniki płakalam .......
Maly jak mnie zobaczyl powiedzial chodz Ewa pojdziemy do łozka na sjeste przytule Cie i przestanie Cie bolec brzuszek ( mama mu powiedziala by byl grzrczny bo boli mnue brzuch) i tak usnelismy do 16 .Potem przyjechal maż i pojechalismy na tygodniowe zakupy mowie kupie ananasa i znow na srodku skkepu plakalam jak bubr. ....przy tym ananasie .
Mam ogromna tkliwosc i szacunek do swojej slabej strony .Nie wyobrazam sobie , zebym miala byc gotowa do podjecia wyzwan bez przyjecia na siebie konsekwencji tego , ze potrzebuje sie też wypłakac . Albo ze czasami nie daje rady i potrzebuje sie zatrzymac . Ma sila polega na tym zeby dac sobie prawo do słabosci . Bo słabosc to jest prawda .
A teraz ide pic moj koktail z ananasa i selera naciowego w razie jakby mi bylo dane miec transfer. A jak nie teraz to ......... jeszcze jeden i jeszcze raz .... kiedys Cie znajdę ......
 
reklama
Do góry