reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kasiu, mi dwóch lekarzy powiedziało dokładnie to, co pisze Kate. Progesteron jest sprawą drugorzędną, a bety się już nie bada na tym etapie. Na początku najważniejszy jest przyrost bety, potem pęcherzyk i tylko USG da obraz tego, czy ciąża rozwija się prawidłowo. Dlatego zdecydowałam, że na betę już nie pójdę. Stres w niczym nie pomaga, Ty teraz potrzebujesz spokoju. A lekarka kolejny raz udowadnia, że brak jej profesjonalizmu. Z fusów wróżą wróżki, a nie kompetentni lekarze (coś jak ten od Ewunki, gdy poszła z torbielą:-/). Zmień tego lekarza. Szkoda zdrowia.

Ewcia, zaraz zbieram się spać, a jutro, gdy wstanę, to będziesz już pewnie na sali, więc teraz życzę Ci co najmniej trzech pięknych jajek (w razie czego z brakiem trzeciego cycka sobie poradzisz ;)). Ten spokój, to bardzo dobry znak. Pamiętaj o wizualizacji bliźniaków / trojaczków leżąc tam i czekając na narkozę :-*

Marzen, myślę, że zanim ustawa wejdzie w życie, to jeszcze trochę minie. Ale jeśli fizycznie, psychicznie i finansowo dacie radę podejść teraz, to nie czekaj. Warto walczyć o swoje szczęście :) Mi udało się ustawiać wizyty na popołudnia. 2 h wcześniej miałam badania krwi, a potem wizyty. Hormonów nie musisz badać z samego rana. Może da się to jakoś zorganizować? :)
 
powiedzcie gdzie warto jechać na 4 dni w góry (okolice Wroclawia) żeby można było pospacerować i spędzić przyjemny długi weekend z mężem i 3,5 letnia córka i gdzie są jakieś atrakcje dla całej rodziny i dla dzieci żeby wyjazd nie był nudny jak flaki z olejem?
Chciałabym zrobić prezent dla męża i pobyć z nim i z córką i odnowić relacje (chciałabym wyjechać po transferze; w przerwie kiedy będę czekała na betę,co o tym myślicie?
Karpacz polecam... Przy okazji park miniatur w kowarach, miasteczko westernowe jest tez gdzies blisko....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ze zostały morulami, to może oznaczać kiepski materiał genetyczny ojca. Tym bardziej ze rozwijaly sie książkowo do 3 doby.
Dzieki czyli jednak utwierdzilas mnie w tym co na poczatku po nieudanym transferze powiedzial lekarz. Czyli jednak musze dazyc do tego zeby zrobili nam imsi zamiast icis
 
Wyniki takie w przyblizeniu
195
450
1130
4000
9000
14700
Czyli juz 6 razy co 48h. To jest moj 21dpt
Tak jak mowia dziewczyny nie stresuj sie po 6tys beta jest niemiarodajna. Czekaj spokojnie do usg na ktorym zobaczysz serduszko :)
Ja na twoim miejscu juz bym nie robila bety jak twoja lekarka chce ja dalej sprawdzac to niech se namaluje :p
Niepotrzebnie cie tylko stresuje a ty denereujesz swego kropka :)
 
Ostatnia edycja:
Trzymamy kciuki za obfite w piekne komoreczki punkcje, bete na wysokosciach, piekne widoki i dzwieki na wizycie i duze jajca
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


16:kilosierra- betowanie
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
16:Ewunka - punkcja
16:Hooope86-punkcja
16:shaggy - wizyta w trakcie stymulacji



19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
19:shaggy - punkcja
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
22:wizyta u gin
23: butterfly - wizyta serduszkowa
24:ema51 - wizyta kontrolna przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
 
reklama
Ewcia, Hooope to jest wasz dzien powodzenia :)

Ewa zatanczylam juz za twoje blizniaki a jak wstane rano to zatancze za jeszcze jedno do pelnej liczby hehe 3 stymulacja rowna die trojaczki :)
 
Do góry