reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jestem z tych co sie nie stresują niczym.
Tez mam dobre nastawienie. Gdzies tam strach jest bo to 1 podejście, ale wierze ze uda sie zarówno Tobie jak i mi. Trzymam za Ciebie jutro kciuki. Oby duzo było dojrzałych, pięknie sie zaplodnily!
Na kiedy masz transfer przewidziany?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niedziela lub poniedziałek .
Niezły z Ciebie luzak hi
 
Jestem zalamana moje wyniki
Beta z 9000 na 14700
Progesteron z 29 na 26
Lekarka powiedziala ze zle przyrasta beta i to swiadczy ze ciaza zle sie rozwija...
Przyrosty bety bada sie do 14dpt Maks i wtedy ma ona jakies znaczenie statystyczne. Potem jest mega chaos bo, blad pomiarowy rośnie, a to znaczy ze beta po 48h mozebyc nawet nizsza niz poprzednia. Poza tym mierzenie bety do 10tc nie ma sensu, po 10tc ona spada bo lozysko odpowiada za produkcje prg. Edit.
Teraz znaczenia ma obraz usg, czy jest zarodek jaki rozmiar itp.. I tutaj tez są odstępstwa od reguly. Na pocieszenie ja miałam mega przyrosty na początku. A potem dwa do dooopy. 6dpt 46 9dpt 206 11dpt 321 14dpt 650 16dpt 1380 .. I potem juz bylo ok.. A robal jeest:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Oznaczenia komorek nie
Wiem ze do 4 doby rozwijaly sie wspanialea w 5 nieprzeksztalcily sie w blastke tylko zostaly morula. W 3 dobie byly 8 komorkowe tyle pamietam
Ale na zla jakosc komorek wskazuje tez przsciez Amh prawda a ja mam 3.4 to nie jest tak zle
No wlasnie oni sobienie zdaja sprawy chyba ze dla nas kazdeich slowo jest analuzowane :)
To ze zostały morulami, to może oznaczać kiepski materiał genetyczny ojca. Tym bardziej ze rozwijaly sie książkowo do 3 doby.
 
Tam powinnaś mieć Ml Mll i inne dyrdymaly :D przestań juz analizować bo jeszcze nie zaczelas a już mi jajka denerwujesz. ...
Ahm świadczy chyba o rezerwie jajnikowej a nie o jakości komórek. ......
Papieroski zucilas. ? Moja powiedziała Pani Ewo tak na styk mizernie. ......
Mówię taaaaaa .
Czego ona się spodziewała .? 20 .?
Chyba jej się zapomniało ze mówiła ze prawy jajnik "umarł "
Ach. ......
Ja juz nie analizuje. ..... jakim tonem do mnie mówi. ....
Bo miała zły dzień i coś tam burczala całkiem z du. .
Nic nie zdechlo wszystko dziala:-) because I said so:-)
 
Dziewczyny boli mnie lewa pierś tak od pachy do środka :( co to może być? Dopiero dzisiaj zaczęłam brać leki przed crio :( martwię się ; (
Nerwoból :-) albo od prg zbytnie przekrwienie tkanek i rozpiera. Jezeli nie ma nic dodatkowo to jest dobrze :-) ale do doka można pójść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry