reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kath jak się dziś czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakby mnie walec przejechal...zrobie jeszcze ta bete w sobote ale powiem szczerze ze nikt nie musi tak czesto jak ja i ogromnie mnie i moja rodzine stresuja te wyniki...juz bym chciala to usg...a w poniedzialek przed wizyta ta juz raczej nie zrobie...brzuch mnie tylko caly czas boli bo wiecznie sie martwie i analizuje i zla jestem przez to na siebie...
 
reklama
Dzień dobry :) Kochane to wasz dzień trzymam kciuki za jajeczka na pewno będą piękne dzieci z nich; ) Pięknych widoków serduszka i wysokiej bety :) To będzie piękny dzień :) Powodzenia :)
 
Katharina203 ja bym też nie robiła juz bety i zmieniła lekarza ( przypomnij mi proszę gdzie się leczysz i u kogo ?) tak jak mówią dziewczyny to jakaś lekarka z kosmosu teraz ważne jest usg i ono pokaże piękne bijące mocne serduszko spróbuj uumówić się do innego lekarza bo się wykończysz a nerwy w ciąży są nie wskazane ani dla Ciebie ani dla maluszka
 
Jakby mnie walec przejechal...zrobie jeszcze ta bete w sobote ale powiem szczerze ze nikt nie musi tak czesto jak ja i ogromnie mnie i moja rodzine stresuja te wyniki...juz bym chciala to usg...a w poniedzialek przed wizyta ta juz raczej nie zrobie...brzuch mnie tylko caly czas boli bo wiecznie sie martwie i analizuje i zla jestem przez to na siebie...

Łatwo doradzić nie denerwuj się, ale wszystkie doskonale wiemy ile kosztuje nas walka o każdą pozytywną informację.
Kasiu, oddychaj głęboko i myśl pozytywnie. Kate07 i Lile miały dla Ciebie dobre informacje i tego się trzymaj.
Przesyłam buziaki :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katharina203 ja bym też nie robiła juz bety i zmieniła lekarza ( przypomnij mi proszę gdzie się leczysz i u kogo ?) tak jak mówią dziewczyny to jakaś lekarka z kosmosu teraz ważne jest usg i ono pokaże piękne bijące mocne serduszko spróbuj uumówić się do innego lekarza bo się wykończysz a nerwy w ciąży są nie wskazane ani dla Ciebie ani dla maluszka
Problem jest taki ze ten co mi robil in vitro to w bydgoszczy gdzie mieszkam wspolpracuje tylko z nia. Czytalam setki opinii i nie ma tu dobrego lekarza i boje sie spiecia z tym gin jak zrezygnuje z tej baby. Ten wynik w sobote (bo juz jestem umowiona na pobranie krwi bo tu gdzie jestem teraz w szpitalu zrobia w laboratorium prywatnie wynik ale nie pobiora krwi i trzeba samemu ja dostarczyc. Na IP tez nie chca pobrac) no i zrobie to badanie i wepchne jej w poniedzialek w ryj...
 
Łatwo doradzić nie denerwuj się, ale wszystkie doskonale wiemy ile kosztuje nas walka o każdą pozytywną informację.
Kasiu, oddychaj głęboko i myśl pozytywnie. Kate07 i Lile miały dla Ciebie dobre informacje i tego się trzymaj.
Przesyłam buziaki :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak caly czas mysle o tym ze beta po 6000 zwalnia...nie wiem skad ta wiadomosc jest ale o niej caly czas mysle...
 
Dzien dobry ☺ Dziewczyny to jest wasz dzien ☺ Ewcia i Hooope ✊✊✊ za najlepsze jajca bo jak wiecie ze nie ilosc ale jakosc sie liczy.
Dziewczyny pieknych wdokow na wizytach i wysokej bety.

Ewcia tany tany z nozki na nozke wykonane.
 
reklama
Rybka zapommialam ci napisac ze lezala ze mna dziewczyna ktora jest w ciazy bliznaczej i tez jednojajowe. Mowila ze w 7t widziala tylko jedno serduszko a w 9t zobaczyla drugie.
 
Do góry