reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy Was też przed zrobieniem bety bolał brzuch? Pojutrze zdrodnie z harmonogramem powinnam dostać @, a takie właśnie małpowe bóle mam od kilku dni...

Martwię sie ze coraz bliżej kolejna porażka :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak estradiol byl wysoki to normalne ze boli brzuch. Jedne boli brzuch i jest pozytywna beta a inne nie odczuwają nic i tez beta jest pozytywna. Nie ma regul :-) tylko beta prawdę Ci powie:-)
 
Wyniki takie w przyblizeniu
195
450
1130
4000
9000
14700
Czyli juz 6 razy co 48h. To jest moj 21dpt
Po co ty ta betę mierzysz jeszcze? Przeciez to totalna glupota. Od 1130 powinna być kontrola co tydzień. Pierw wizyta pecherzytkowa, potem zarodek i serducho. Zmień ty tego lekarza, bo albo pani ma przeczucie i nie potrafi Ci wytłumaczyć co jej się nie podoba. Albo jest niekompetetna, ale raczej to brak profesjonalizmu bije. Jak byl pechol i c. Zoltkowe to i zarodek powinnien byc a potem serducho. To pięknie rozwijajaca sie ciaza. Nie rozumiem tego stracha.. A progesteron to juz inna bajka. Jego niska wartość to tylko cyferki, jezeli nic się nie dzieje to wszystko działa jak powinno. A i ja miałam prg 36 i wyżej i poronilam.. Wiec daj spokój juz prg i becie. Teraz tylko usg.
 
Ewunka lekarka spisała na straty chory jajnik? Jezeli tak, to ja mowie ze on jeszcze wszystkich zaskoczy:-) no chyba ze zle zrozumiałam posta co tez jest normalne bo padam na pyszczek.
 
Po co ty ta betę mierzysz jeszcze? Przeciez to totalna glupota. Od 1130 powinna być kontrola co tydzień. Pierw wizyta pecherzytkowa, potem zarodek i serducho. Zmień ty tego lekarza, bo albo pani ma przeczucie i nie potrafi Ci wytłumaczyć co jej się nie podoba. Albo jest niekompetetna, ale raczej to brak profesjonalizmu bije. Jak byl pechol i c. Zoltkowe to i zarodek powinnien byc a potem serducho. To pięknie rozwijajaca sie ciaza. Nie rozumiem tego stracha.. A progesteron to juz inna bajka. Jego niska wartość to tylko cyferki, jezeli nic się nie dzieje to wszystko działa jak powinno. A i ja miałam prg 36 i wyżej i poronilam.. Wiec daj spokój juz prg i becie. Teraz tylko usg.
Co dwa dni mam jej pisać wynik. Czyli jeszcze w sobote i poniedziałek. No i po tych wynikach a zwlaszcza dzisiejszym stwierdzila ze ciaza rozwija sie nieprawidlowo...
 
reklama
Ewunka lekarka spisała na straty chory jajnik? Jezeli tak, to ja mowie ze on jeszcze wszystkich zaskoczy:-) no chyba ze zle zrozumiałam posta co tez jest normalne bo padam na pyszczek.
Dobrze zrozumialas prawy jajnik po operacji w październiku ( wycięcie 2 mega torbieli ) przy 2 poprzednich stymulacjiach nie pracował . .... i pani powiedziała ze on nie żyje nic z niego nie będzie. ....
Poszłam do fizjoterapeuty na masaże na poprawę pracy jajników ( strasznie bolało ) i ....... Śpiący królewicz wstał :)
I pięknie dal 3 śliczne jajeczka :)
 
Do góry