reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry .
Yyy znów jestem pierwsza :laugh2:
powodzenia dziewczęta
Marzenka tez myślę że ta ustawa nie wejdzie tak szybko (ale niestety przejdzie )
Ta klinika musi mieć jakieś wizyty popołudniowe .? Chyba nie są czynne do 14:szok:
Kasiu daj spokój juz z tą beta Twój lekarz jest identyczny jak ten mój z Pl co bez usg stwierdził że mnie boli i przyjdzie. ...popatrzył mi w oczy i gotowe. ... Twoja mniej więcej ten sam poziom ....
Hoooope ✊ bądź dzielna ☺
shagy :biggrin2: pięknych jajeczek
Kilosiera za wysoką ✊
Rygonfly za serduszko

Jestem głodna :zawstydzona/y: A tu jeść nie wolno .
W pracy wzięłam wolne na dziś i na poniedziałek (na transfer )
Ahhhhh
Dziękuję za kciuki i tańce dziewczęta
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Zapowiada się dzień pełen wrażeń! Życzę Wam i sobie samych pozytywnych informacji! Udanych punkcji, podglądów i oczywiście bijącego serduszka! Niech ten dzień i weekend bedą szczęśliwe :-)[emoji110][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obecna!
Dzis mamy dziewczynki duzo w kalendarzu, wiec dzień pełen emocji [emoji110][emoji110][emoji110]
Ewunka trzymaj sie, jedziemy dzis w tym samym pociągu [emoji110] duzo jajek [emoji173]️
Shagy kciuki sa [emoji110][emoji110][emoji110]
Kilosiera z Toba myślami jestem od dawna, czuje ze bedzie super [emoji106][emoji110]
Rygonfly niech bijące serduszko bedzie muzyka dla Twojego ucha [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tany tany odtanczone za jajcobranie Ewci i Hooope laski powodzenia niech to bedza ye wlasciwe jajka ktote beda sie pieknie dzielic i z ktorych beda piekne rozowiutkie dzieciaczki :)
Drygonfly pieknego odglosu pykajacego malego serduszka
Killosierra cudownie wysokiej bety :*
 
reklama
Do góry