reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Doubling time masz kolo 2.6 dni. Przy takich wartosciach bety i na tym etapie doubling time moze przekraczac 4 dni. W zasadzie w momencie przekroczenia 6tys beta przestaje miec wartosci diagnostyczne, liczy sie obraz usg. Nota bene, pisalam Ci to wczesniej juz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewunka, powiedz mi masz stres? Denerwujesz sie jutrem ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm zabiegiem nie ....
Wynikiem czy są dojrzałe trochę tak .
Ale mam jakiś taki wewnętrzny spokój taki dziwny. ....
Bardziej jestem pozytywna mimo że wiem czego mogę się spodziewać tak długo sobie wmawialam ze będzie dobrze. ....
Dziwnie to wytłumaczyć. ....

A Ty .?
 
reklama
Hmmm zabiegiem nie ....
Wynikiem czy są dojrzałe trochę tak .
Ale mam jakiś taki wewnętrzny spokój taki dziwny. ....
Bardziej jestem pozytywna mimo że wiem czego mogę się spodziewać tak długo sobie wmawialam ze będzie dobrze. ....
Dziwnie to wytłumaczyć. ....

A Ty .?

Ja jestem z tych co sie nie stresują niczym.
Tez mam dobre nastawienie. Gdzies tam strach jest bo to 1 podejście, ale wierze ze uda sie zarówno Tobie jak i mi. Trzymam za Ciebie jutro kciuki. Oby duzo było dojrzałych, pięknie sie zaplodnily!
Na kiedy masz transfer przewidziany?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry