reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie chyba córka nie będzie miala rodzeństwa mamy poważny kryzys z mężem i moje małżeństwo się sypie po 5 latach :( były lepsze i gorsze dni ale teraz jest bardzo bardzo źle przepraszam że o tym tu pisze ale nie mam komu się wygadac :(
 
reklama
Dziewczyny ja dzis wychodze do domciu z malenstwem wszystko w porzadku jeszcze troche brudze bo wszystko sie oczyszcza.

Milagros scisnij mocno nozki i nie wypuszczaj kropka przez 9 m
Dziewczyny powodzenia ✊✊✊ za jajeczka
Kochana najwazniejsze ze wszystko z maluszkiem jest ok.
od samego poczatku byl waleczny :)
 
Witajcie chyba córka nie będzie miala rodzeństwa mamy poważny kryzys z mężem i moje małżeństwo się sypie po 5 latach :( były lepsze i gorsze dni ale teraz jest bardzo bardzo źle przepraszam że o tym tu pisze ale nie mam komu się wygadac :(
Kochana bedzie dobrze kazdy ma male i wieksze kryzysy w zwiazku. Przetrwacie to staranie sie o dziecko a szczegolnie procedura in vitro nie jest latwe. Faceci nie rozumieja przez co musimy przejsc a my mamy do nich o to pretensje i tak w kolko. dajcie sobie czas odpocznijcie troche wybierzcie sie na jakas kolacje przegadajcie wszystko na spokojnie
 
reklama
Kochane powiedzcie mi bo wlasnie wyczytalam ze strechingu nie robi sie w cyklu w ktorym przyjmuje sie tabletki antykoncepcyjne. Czyli ogolnie duuupa skoro ja juz jestem na antykach
Powiedzcie jak to u was bylo ???
 
Do góry