reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Milagros [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
Ewunka za Jajka [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
Gosia321 do boju [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Reszcie miłego dnia!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam podana jedna 5 dniowa blastocyste dlatego mam taką trudna ciąże znalazłam się w tym 1% takie miałam szczęście

To jest podwójne szczęście!

Napewno o wszystkim sie dowiem w swoim czasie, ale ze forum magiczne jest, to dziewczyny szczęśliwe mamy, zalecenia po transferze [emoji173]️ prosze napisać [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miłego dnia powodzenia dzisiaj trzymam mocno kciuki :)
Rybka doczytalam ze ty w trojpaku jestes:-) nie martw sie, moja bratanica zaczela wychodzić na swiat w 32tc przetrzymali ja do 35tc :-) u mnie w szpitalu "trudnych przypadlkow" bo to 3stopien referencyjnosci mówi sie o ciąży donoszonej juz w 36tc. Jak mi się szyja skrucila i wylądowałam w 33tc w szpitalu to powiedzieli ze będą spowalniać jakby co. Jednak jak sie nie da to oni mniejsze maluchy na swiat przyjmowali:-) na pewno ciaze bliźniacze to inna bajka, bo jedno lozysko na dwoje, wiec rodzą sie serio maluszki. Byleby jakos przetrwać:-) odpoczywaj teraz bo potem bedzie hardcore z dwójeczka. Ja mam jednego terroryste i dopiero staje na nogi:-)
 
Do góry