reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ema51 mój mąż marzył o bliźniakach:-) ja bym wzięła po jednym, ze względu na powodzenie procedury i komplikacje płynące z ciąży mnogiej. Jeżeli chodzi o marzenia(o bliźniakach) i pieniążki to wzięłabym oba w tym samym cyklu:-)
 
hello:-) jak tam starania? jak idzie? w skrócie poproszę.. Jak cos przegapiłam to przepraszam. A robal, rośnie już przekroczył normy krajowe. Dorodny ten mój syn:-) A ty jak się czujesz psychicznie?
Ja zaczęłam właśnie podejście nr 3 .....
Psychicznie na razie dobrze gotowa. Mam stracha ale tak sobie wmowilam ze musi być dobrze .....
Jutro idę na podgląd 1 po 4 dniach i tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać. .... czy już będzie coś widać. .... ostatnio po 5 dniach miały chyba 7-8 mm .
Jak będą zarodki biorę 3 ;)
A Ty nie myślisz o braciszku. ?
No i nie mów ze nie czytasz nas co dzień :o:oskandal :D
 
Bylam sisiu i znow na papierze pojawila sie zywa krew. Dzwonilam do swojego profesorka i w poniedzialek mam jechac na wizyte mowi ze to we wczesnej ciazy tak bywa ale jak by sie nasililo to mam jechac na IP narazie mam lezec.
 
reklama
Do góry