reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co do bety 11dpt (3 dniowy zarodek) to dobrze rokująca beta jest około 100. (...)
Na podstawie bań naukowych, beta 8dpt powinna być dwucyfrowa a 12dpt już trzycyfr na usg. Organizmąży. Prg z bhcg napedzaja się nawzajem, dlatego tez nie nastąpiło "odcięcie" ..??


O jeju, jakas Ty mądra!! Jestes lekarzem, czy to Twoje hobby, czy moze niestety doświadczenie...???

Moze wobec tego podpowoedzialabys mi swoje prognozy co do mego stanu? do usg zwariuje!!!
Beta HCG 8dpt- 14
11dpt-33
13dpt samo HGC- 74 ; progesteron->60; e2-20170
14dpt-76
20dpt-test sikany wskazał 4-5tydzien...

Ciagle biorę Duphaston x2 i lutinus x3 na dobę.

Wszędzie w necie wyczytuje raczej małe szanse na powodzenie, ale nadzieja umiera ostatnia ...

Sorry dziewczyny, ze tak mecze 'swoją historia' dzis mam dola , nic wiecej nie robię tylko czytam, czytam i czytam, oczywiście na jeden temat...
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymamy kciuki za bete na wysokosci
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)



8:katherina - betowanie 3

9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
9: Ewunka - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9: malutkikaczorek - wizyta kontrolna przed crio
9:milagros - wizyta kontrolna przed crio
9:Hooope86: wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9:rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
12:shaggy - rozpoczecie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
15:AniaCh83- usg serduszkowe
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
 
Aaa dziewczyny, jak ide na to usg 15.09, to moze powinnam jednak zrobić do tego czasu betę? Ostatnia mam z 14dpt, a w dzien usg bedzie 28 dpt. Moze jak bede miała świeższy wynik to bedzie lepszy ogląd sytuacji? Czy samo usg bedzie wystarczające. Dodam, ze ide do zupełnie nowego lekarza, z którym nigdy do tej pory sie nie widziałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jeju, jakas Ty mądra!! Jestes lekarzem, czy to Twoje hobby, czy moze niestety doświadczenie...???

Moze wobec tego podpowoedzialabys mi swoje prognozy co do mego stanu? do usg zwariuje!!!
Beta HCG 8dpt- 14
11dpt-33
13dpt samo HGC- 74 ; progesteron->60; e2-20170
14dpt-76
20dpt-test sikany wskazał 4-5tydzien...

Ciagle biorę Duphaston x2 i lutinus x3 na dobę.

Wszędzie w necie wyczytuje raczej małe szanse na powodzenie, ale nadzieja umiera ostatnia ...

Sorry dziewczyny, ze tak mecze 'swoją historia' dzis mam dola , nic wiecej nie robię tylko czytam, czytam i czytam, oczywiście na jeden temat...
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie taka mądra ale chciałam powiedzieć, że mój lekarz twierdzi że wynik w 11dpt powinien byc juz dwucyfrowy. Jak już pisałam mówił ze jak jest powyzej 50 to grejt. Trochę martwiłabym się tym ze w ciagu 24h praktycznie się nie zmieniło...Mimo to, trzymam kciuki!
 
Aaa dziewczyny, jak ide na to usg 15.09, to moze powinnam jednak zrobić do tego czasu betę? Ostatnia mam z 14dpt, a w dzien usg bedzie 28 dpt. Moze jak bede miała świeższy wynik to bedzie lepszy ogląd sytuacji? Czy samo usg bedzie wystarczające. Dodam, ze ide do zupełnie nowego lekarza, z którym nigdy do tej pory sie nie widziałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu ja mysle ze usg da najlepszy obraz. ..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa dziewczyny, jak ide na to usg 15.09, to moze powinnam jednak zrobić do tego czasu betę? Ostatnia mam z 14dpt, a w dzien usg bedzie 28 dpt. Moze jak bede miała świeższy wynik to bedzie lepszy ogląd sytuacji? Czy samo usg bedzie wystarczające. Dodam, ze ide do zupełnie nowego lekarza, z którym nigdy do tej pory sie nie widziałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie było tak, że lekarz chciał i bete i usg. Powiedział ze na podstawie tych dwóch wskaźników będzie w stanie coś powiedzieć.
 
reklama
Ja nie taka mądra ale chciałam powiedzieć, że mój lekarz twierdzi że wynik w 11dpt powinien byc juz dwucyfrowy. Jak już pisałam mówił ze jak jest powyzej 50 to grejt. Trochę martwiłabym się tym ze w ciagu 24h praktycznie się nie zmieniło...Mimo to, trzymam kciuki!

W 13 i 14 dpt były inne badania, w 13- HCG ( chyba total, to pełne, nie pamietam jak to sie nazywa dokładnie) , a 14-beta HCG tak jak pierwsze i drugie badanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry