reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja biorę letrox 75, w euthyrox jest chyba laktoza jako dodatek, przez którą lek się u mnie słabiej wchłaniał.
Ja już nie wiem co robić z tą tarczycą, najpierw miesiąc przed stymulacją tsh skoczyło mi do 4,4, endo zwiększył mi dawkę do 75 i po miesiącu było super, bo 1. Po dwóch tygodniach, a tydzień po transferze tsh było znowu ponad 4. Teraz 0,17.
Ja mam już 38 dc i @ nie mogę dostać, wydaje mi się, że to może być spowodowane tarczycą.
Długo wracałaś do normy po spadku tsh?

mnie stymulacje rozwaliło całkiem tarczycę,
pisałam tutaj, że mam teraz 0,001 masakra,
a poprzednio na tej samej dawce skoczyło do 6,7.
endo nie ma już siły do tej mojej tarczycy.
 
reklama
Ja biorę letrox 75, w euthyrox jest chyba laktoza jako dodatek, przez którą lek się u mnie słabiej wchłaniał.
Ja już nie wiem co robić z tą tarczycą, najpierw miesiąc przed stymulacją tsh skoczyło mi do 4,4, endo zwiększył mi dawkę do 75 i po miesiącu było super, bo 1. Po dwóch tygodniach, a tydzień po transferze tsh było znowu ponad 4. Teraz 0,17.
Ja mam już 38 dc i @ nie mogę dostać, wydaje mi się, że to może być spowodowane tarczycą.
Długo wracałaś do normy po spadku tsh?
Zmniejsz sobie dawke do 50 i po 2 tygodniach zbadaj poziom tak zeby nie przeoczyc tak jak ja wzrostu.
Ja bralam 88 zmniejszylam do 50 troche za duzo zmniejszylam i zrobilam badania po miesiacu tsh 2.6 wiec zwiekszylam do 75 i po miesiacu jest 1.26 i przy takiej dawce kazal mi zostac endokrynolog jak dzisiaj bylam ba wizycie. Dawke zmniejszalam i zwiekszalam na wlasna reke bo endo byla na urlopie. Pewnie masz 50 w domu
 
gosiu, weż sobie kochana załatw to relanium.
to był mój najwspanialszy transfer pomimo,że nieudany.
rozluźnienie na maksa i głowa lekka.:)
 
to poprzednio nie robiłaś kariotypu?
ja musiałam mieć kariotypy i przeciwciała antykardiolipinowe.
Skupili sie na m bo to u niego jest problem z nasieniem on mial badania genetyczne u mnie steierdzili ze nie sa potrzebne bo oprocz hashimoto wszystko ok. Teraz tez nie mowili ze warto byloby zronic ale wzielam sprawy w swoje rece i poszlam do poradni genetycznej i dostalam skierowania. Pani doktor tez powiedziala ze raczej nic nie wyjdzie ale da skierowania. Ja jestem dzieckiem po amniopunkcji wiec kariotyp mialam robiony jeszcze w brzuszku mamy :) pytalam sie wczoraj genetyka czy kariotyp moze sie zmienic powiedziala ze nie.
 
Dziewczyny a po co to relanium? potrzebne do transferu?
Relanium to jest lek uspakajajacy i lekarze często przepisuja przy transferach, żeby się rozluźnić i przy okazji macice
Kasik79, chociaż też dostaniesz pewnie zastrzyk rozluzniajacy domiesniowo.
Niektórym to wystarczy, ja odczulam różnice z relanium a bez.
 
reklama
mnie stymulacje rozwaliło całkiem tarczycę,
pisałam tutaj, że mam teraz 0,001 masakra,
a poprzednio na tej samej dawce skoczyło do 6,7.
endo nie ma już siły do tej mojej tarczycy.
to jedziemy na tym samym wózku z tarczycą, niestety
Zmniejsz sobie dawke do 50 i po 2 tygodniach zbadaj poziom tak zeby nie przeoczyc tak jak ja wzrostu.
Ja bralam 88 zmniejszylam do 50 troche za duzo zmniejszylam i zrobilam badania po miesiacu tsh 2.6 wiec zwiekszylam do 75 i po miesiacu jest 1.26 i przy takiej dawce kazal mi zostac endokrynolog jak dzisiaj bylam ba wizycie. Dawke zmniejszalam i zwiekszalam na wlasna reke bo endo byla na urlopie. Pewnie masz 50 w domu
Tak, mam. Myślę, że na razie wrócę do starej dawki 4x50 i 3x75 i za 2,3 tygodnie ponownie sprawdzę, bo do endo pewnie szybko się nie dostanę.
 
Do góry