reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj... Ja juz powoli wiem co i jak. Teraz odstawiam leki, czekam na @ i w 2dc zaczynam ponownue estrofem. 13-16 dc wizyta na sprawdzenie endometrium i miejmy nadzieje ze kolejny transfer na przelomie wrzesnia i pazdziernika.
Tylko musze sie dowiedziec czy dokumenty dla mezq dam rade jakos z netu sciagnac bo ogolbie powinien byc na miejscu i je podpisać ale niestety 16 wrzesnia rusza na poligon i standardowo bedzie nie dostępny. .. Kurcze zawsze sama wszystko musze zalatwiac i jezdzic...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w klubie...moj jest na misji w kosowie :)
 
reklama
Dziewczyny, właśnie sprawdziłam swój wynik tsh i jest 0,17. Z niedoczynności wpadłam w nadczynność, a jeszcze niecałe półtora miesiąca temu miałam ponad 4. Dawki leków nie zmieniłam.
Czy miała tak, któraś z Was i w jakim czasie tarczyca wraca do normy?
 
A piwiedzcie mi czy z lekow rozrzedzajacych krew wystarczy tylko acard czy lepiej dodatkowo poprosic o zastrzyki ??
w arte tylko acard, a od pozytywnej bety clexane lub fragmin .
ale większość dziewczyn poleca jednak od transferu clexane i ja też brałam przy udanym.
lepiej weź wszystko, co zbliży cię do sukcesu.
 
a nie wiesz czy dla meza tez by dali?
chociaz z drugiej strony nie chcemy by w pracy wiedzieli. Gdyby szef sie dowiedzial ze sie staram o dzidzie to by mi dal wyklad;)
Mysle ze tez by dali. Przeciez nie ma na zwolnieniu jednostki chorobowej mozesz powiedziec ze wykryli ci torbiel i lekarz dal ci zwolnienie zeby zrobic szczegolowe badania :)
 
reklama
Dziewczyny, właśnie sprawdziłam swój wynik tsh i jest 0,17. Z niedoczynności wpadłam w nadczynność, a jeszcze niecałe półtora miesiąca temu miałam ponad 4. Dawki leków nie zmieniłam.
Czy miała tak, któraś z Was i w jakim czasie tarczyca wraca do normy?

Ja po 2 stymulacjach w pol roku mam odwrotnie. Wpadlam w spora niedoczynnosc. Z normalnego tsh ponizej 2 mam 3.5 i zwiekszona dawke.... ja to zwalam na hormony...
 
Do góry