reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coz... Nie da sie ukryc ze nastawienie jest lepsze z tytulu biegajacego juz po domu szkraba.
I tak moja przygoda z ivf jest bardzo pozytywna - pierwsze podejscie i 4 blastocysty. Co prawda transfer odroczony od razu o 3 miesiace ale potem zaraz pierwszy sie udal...
Teraz wracamy po rodzenstwo:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Super z takimi perspektywami i szkrabem w domu na pewno jest latwiej bo nie ma juz tego cianienia kiedy ja kiedy mi sie uda :)
 
Trzymamy kciuki za bete na wysokosci oraz piekne widoki na usg :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)



7:ema51- betowanie 2
7:lile - usg serduszkowe
7:buterfly- betowanie 2

8:katherina - betowanie 3
9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
9: Ewunka - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9: malutkikaczorek - wizyta kontrolna przed crio
9:milagros - wizyta kontrolna przed crio
9:Hooope86: wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9:rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
12:shaggy - rozpoczecie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE]
 
Hess to juz ?! Ale zleciało ....

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada podejscie do crio ? Ile od pierwszej wizyty do transferu i co sie bierze na przygotowanie ? Nie mam pojecia ...
 
reklama
Hess to juz ?! Ale zleciało ....

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada podejscie do crio ? Ile od pierwszej wizyty do transferu i co sie bierze na przygotowanie ? Nie mam pojecia ...
Ja w 2dc zaczelam brac estrofem 3x1 dopochwowo...chodzi sie na podglad endometrium...jak moje osiagnelo wartość 15 to dowiedzialam sie ze za tydz bede miala podana 5 dniowa blastke. Transfer byl szczesliwy...
 
Do góry