reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kathrina to po pierwsze gratuluje :)
PIEKNIE !
a po jakim czasie brałas malucha ? Ile był na zimowisku? Ile sie odmrozilo ile nie ?

Czyli wszystko w jednym cyklu sie zamknęło ? Szybko kurcze ...
 
Kathrina to po pierwsze gratuluje :)
PIEKNIE !
a po jakim czasie brałas malucha ? Ile był na zimowisku? Ile sie odmrozilo ile nie ?

Czyli wszystko w jednym cyklu sie zamknęło ? Szybko kurcze ...
To bylo moje pierwsze podejscie. Ja nie moglam miec swiezego transferu bo moj estradiol wynosil 9500 i bylo ryzyko hiperki. Zamrozony byl jeden cykl tylko i zostalo mi zamrozonych jeszcze 5 ;) i kazdy zamrozony oddzielnie. Tak u mnie wszystko w 1 cyklu i do tej pory jeszcze nie wierze. Teraz mam sprawdzac bede i progesteron bo jest za niski i znow pelno lekow i zastrzykow ale najwazniejsze ze sie udalo. Dziekuje ci za gratulacje i tobie rowniez z calego serca zycze ci zeby sie udalo miec drugie dzieciatko...
 
Dzięki :) bo na prawde, taka pierda ale nigdy nie liczyłam bo miałam cykle na lekach głowie a teraz licze i licze i licze .... Po nowym roku sie Umowilam na wizyte bede crio probowac ... Ehhh

Ej a tak wogole kto ma iPhone ? Nie mam opcji dziekuje ani nie mam pojecia jak profilowe zmienic z komórki ....

Ja mam iPhone. Korzystam z aplikacji. Przytrzymaj co chcesz zacytować, tam masz opcje miedzy innymi polub [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathrina to po pierwsze gratuluje :)
PIEKNIE !
a po jakim czasie brałas malucha ? Ile był na zimowisku? Ile sie odmrozilo ile nie ?

Czyli wszystko w jednym cyklu sie zamknęło ? Szybko kurcze ...
Emenems, witaj!:) z crio pójdzie szybko. Od początku cyklu estrofrm, podglady i transfer - ja mialam w 19 i 23 dc . Na lekach łatwiej to ustawić.
Pisz,co u Ciebie! Jak Mała? Jak sobie radzicie ?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hess to juz ?! Ale zleciało ....

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada podejscie do crio ? Ile od pierwszej wizyty do transferu i co sie bierze na przygotowanie ? Nie mam pojecia ...
U mnie podobnie. Pierwsza wizyta niestety byla taka ze okazalo sie ze wyszly mi wszystkie badania na choroby zakazne wiec musialam robic od nowa - pod katem refundowanego transferu maja waznosc 6 miesiecy. Jak juz ogarnelam temat badan to od 2 dc estrofem 2x1. W 13-16 dc wizyta, endometrium ok wiec dostalam juz duphaston i luteine dowcipna i doustna, po czym ja akurat 21 dc transfer. Zarodkow mialam 3 odmrozil sie ok juz pierwszy i go dostalam. Co prawda tylko ciaza biochemiczna, ale w kolejnym cyklu wracam po nastepbego babla:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bylo moje pierwsze podejscie. Ja nie moglam miec swiezego transferu bo moj estradiol wynosil 9500 i bylo ryzyko hiperki. Zamrozony byl jeden cykl tylko i zostalo mi zamrozonych jeszcze 5 ;) i kazdy zamrozony oddzielnie. Tak u mnie wszystko w 1 cyklu i do tej pory jeszcze nie wierze. Teraz mam sprawdzac bede i progesteron bo jest za niski i znow pelno lekow i zastrzykow ale najwazniejsze ze sie udalo. Dziekuje ci za gratulacje i tobie rowniez z calego serca zycze ci zeby sie udalo miec drugie dzieciatko...

Kurde boje sie bo u mnie to duzo mniej technicznie sie robi ... Raczej bedzie to bedzie estradiolu nigdy nikt mi nie kontrolował nawet nie widm jakiej jakości sa śnieżynki i jak mrozone tyle wiem se ginekolog w Polsce mowila zeby nie czekac bo im pozniej tym gorsej dla dzieckow jak siedza w lodowce.
W pracy na pewno umrą z zachwytu jak znowu bede w ciazy [emoji23]

Ale panicznie sie boje - jedno sie udało fakt, bardzo silny zarodek, juz siedzi zaczyna sie prostować na nogach [emoji16]

Ciaza zleci szybciutko - ja to moge drugi i piąty raz rodzic bez znieczuleń i innych cudów byleby sie udało ... Tak sie boje znowu serii tych rozczarowań trgo zycia do bety i wogole ... Szybko sie zapomina jakie to stresujące
 
reklama
Do góry