reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki :) bo na prawde, taka pierda ale nigdy nie liczyłam bo miałam cykle na lekach głowie a teraz licze i licze i licze .... Po nowym roku sie Umowilam na wizyte bede crio probowac ... Ehhh

Ej a tak wogole kto ma iPhone ? Nie mam opcji dziekuje ani nie mam pojecia jak profilowe zmienic z komórki ....
 
Ja jestem po 2 dniach zastrzyków i czuje lekkie klucia w prawym jajniku" lekki ból "
I chyba jestem nienormalna bo mnie to cieszy :laugh2: Czyżby mój prawy jajnik który spał właśnie się obudził :)
Kochana on sie obudzil juz 2 miesiace temu nie pamietasz :) teraz bedziesz miala tyle komorek ze hoho :)
 
Dzięki :) bo na prawde, taka pierda ale nigdy nie liczyłam bo miałam cykle na lekach głowie a teraz licze i licze i licze .... Po nowym roku sie Umowilam na wizyte bede crio probowac ... Ehhh

Ej a tak wogole kto ma iPhone ? Nie mam opcji dziekuje ani nie mam pojecia jak profilowe zmienic z komórki ....[/QUOTE

Hej, wchodzisz tam gdzie sa powiadomienia, w te tezy kreski w prawym górnym rogu, tam wchodzę w grupy i musiałam sie tam zalogować jak na stronie , wtedy wchodzę w to 'zalogowanie' i tam jest opcja 'awatar' i tam zmieniasz. Ciekawe czy zrozumiałaś ... Tak napisałam, ze ciezko to wyglada... [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
E
No i beta opada. Dzis 1.6...
No nic teraz trzeba jak najszybciej wracac po kolejnego mrozaczka. Juz wiem od was ze teoretycznie mozna podchodzic zaraz w kolejnym cyklu. A jesli chodzi o @ to dlugo po odstawieniu lekow sie zjawia?
Jeszcze czekam na tel od doktorka jak dzialamy ale chce jak najszybciej wrocic do walki:)
Trzymam kciuki za pozostale kolezanki - butterfly na pewno beta bedzie piekna dzis:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Emka tak mi przykro tule mocno :(
Wazne ze masz mrozaki i ogrona chec do kolejnego szybkiego podejscia
 
Dobrze, ale już mi ciężko i nie mogę się doczekać kiedy urodzę. Na jutro mam termin z usg i jak nic się nie będzie działo do tej pory (a nie dzieje się) to mam się zgłosić do szpitala na ktg.
Ooo to prawie sie rozpakowujesz kochana ze swojego dwupaka ale to szybko zlecialo. Piwodzenia oby ciaza zakonczyla sie jutro szczesliwym porodem :)
 
reklama
Gosiu gonal nic nie boli i najszybciej je sie robi a igly ma tak ostre i tak cieniutkie ze nawet nie wiesz kiedy sie wbijaja.
To dobrze przeraza mnie troche te ustawienie dawek ale szczerze powiem ze nie mialam jeszcze tego pena w reku narazie od 3 miesiecy chlodzi sie nieotwarty w lodowce :) wiec pewnie nie taki djabel straszny jak mi sie zdaje :)
 
Do góry